Anita Paulovská

Anita Paulovská

Konzultant

Krátko z mojej minulosti

Študovala som psychológiu, kde som sa špecializovala na HR a organizačnú psychológiu. Nadšenie pre ľudské zdroje som prevzala od svojho skvelého prednášajúceho na vysokej škole, ktorý bol z praxe. Ešte počas štúdia som začala využívať svoje znalosti na internom HR. Agentúrne prostredie je však rozhodne pestrejšie.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Počas môjho pracovného dňa vyhľadávam špecialistov z oblasti IT, ktorých môžeme odporučiť našim klientom. So zaujímavými projektmi oslovujem prevažne programátorov a analytikov. Zároveň intenzívne študujem nové technológie v oblasti IT.

Čo ma baví na mojej práci?

Keďže sa celý život pohybujem medzi IT ľuďmi, ich pojmy, jazyk i spôsob myslenia sú mi blízke. Som rada, že môžem v SYNERGIE pracovať práve s „ajťákmi“. Zbožňujem náš tím a naše teambuildingy, bez ktorých by to nebolo ono.

A keď nepracujem…

Som geek a najväčší fanúšik sci-fi a fantasy. Z týchto žánrov sú tiež moje obľúbené hry, knihy i seriály, šijem kostýmy a pomáham s organizáciou festivalov s touto tematikou. Okrem toho hrám na klavíri a vo voľnom čase hrám v menšom divadle, ktoré je taktiež zamerané na sci-fi a fantasy 🙂