Kristína Zápalová

Office Assistant

Krátko z mojej minulosti

Po absolvovaní ruského bilingválneho gymnázia som sa rozhodla pokračovať v štúdiu na Fakulte medzinárodných vzťahov Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Momentálne som študentkou predposledného ročníka v odbore Hospodárska diplomacia.

Ako vyzerá môj pravný deň v SYNERGIE?

V SYNERGIE pracujem na čiastočný úväzok a pohybujem sa medzi školou a prácou – každý deň v týždni preto prebieha odlišne. Môj pracovný deň sa odvíja predovšetkým od programu mojich kolegov a naplánovaných pracovných pohovorov. Mojou úlohou je okrem zabezpečenia plynulého chodu kancelárie a administratívy aj podpora konzultantov a riešenie operatívnych úloh.

Čo ma na mojej práci baví?

Na práci Office asistentky ma baví jej dynamickosť a rôznorodosť – vybavovanie telefonátov, e-mailov, starostlivosť o kanceláriu, administratíva, evidencia faktúr… Veľmi rada komunikujem s ľuďmi a preto je prvý kontakt s klientmi a uchádzačmi o prácu najobľúbenejšou zložkou mojej práce. V SYNERGIE nedám dopustiť na pracovný kolektív. Moji kolegovia sú pre mňa veľkou inšpiráciou. Pozorujem ich pracovné nasadenie, spôsob akým riešia problémy a nové výzvy. Hoci som nad prácou v oblasti ľudských zdrojov nikdy nerozmýšľala, kolegovia mi ukázali, aký je svet HR zaujímavý a rozmanitý.

A keď nerobím…

Rada sa učím nové veci, spoznávam nových ľudí, nové miesta.. Ak mi to čas umožní, prečítam si dobrú knihu, upečiem niečo pre svojich blízkych, alebo si zašportujem. Najviac sa odreagujem pri šoférovaní. Zo všetkých voľnočasových aktivít má však pre mňa najvačšiu hodnotu čas strávený s mojou rodinou a priateľmi.