Patrik Kolár

Konzultant

Krátko z mojej minulosti

Ako absolvent Obchodnej akadémie v Trenčíne som sa rozhodol pokračovať v štúdiu na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Momentálne som študentom 5. ročníka v odbore Personálny manažment. Počas štúdia som nadobudol prax v oblasti interného HR v bankovníctve.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Môj pracovný deň je každý deň iný, keďže mám na starosti rôznorodé pozície. Väčšinou začína raňajkami, pri ktorých mi robia spoločnosť profily na Profesii. Neskôr prejdem na prezeranie LinkedIn-u a internej databázy. Následne oslovujem ľudí s vhodnými pozíciami a primárne sa venujem telefonickému screeningu.

Prečo ma baví pracovať v SYNERGIE?

Ako Researcher sa stretávam s veľkým množstvom informácii, ktoré ma obohacujú v každej oblasti. Keďže ma baví komunikovať s ľuďmi, páči sa mi telefonovať s kandidátmi a „rozprávať sa“ s nimi. Ale najväčšiu radosť mi robí hneď po prebudení do každého dňa, predstava, ako si sadnem na stoličku medzi tím najlepších kolegov.

Keď nepracujem…

Vo voľnom čase rád sedím v kaviarni pri okne s bielym vínom a pozorujem okoloidúcich ľudí. Rád cestujem a spoznávam nové miesta, rád sa prechádzam, relaxujem a spím. Najviac voľného času samozrejme venujem mojej rodine a priateľom.