Silvia Suránová

Konzultant

Krátko z mojej minulosti

Vyštudovala som psychológiu na Univerzite Komenského, no už počas štúdia som sa orientovala na HR oblasť. Začala som pracovať vo vzdelávaco-rozvojovej spoločnosti, kde som ostala aj po skončení vysokej školy ako konzultantka a lektorka. Zameriavala som sa na dizajn a realizáciu tréningov rozvíjajúcich rôzne mäkké zručnosti. Boli to tréningy na komunikačné zručnosti, prezentačné zručnosti, rozhodovanie, kreativitu či leadership. Zároveň som mala možnosť pracovať s psychodiagnostickými nástrojmi a realizovať Development centrá.

Ako vyzerá moj pracovný deň v SYNERGIE

Svoj pracovný deň začínam kofeínom v podobe dobrej kávy alebo čierneho čaju s mliekom, ktorý si vychutnávam pri prechádzaní mailov, kalendára a priorít či projektov na daný deň. Môj hlavný „fokus“ patrí obsadzovaniu IT pozícií. Každý deň sa venujem rôznym zaujímavým technológiám, softvérom alebo aplikáciám v podobe balíčka kombinácií, ktoré naši klienti potrebujú na konkrétnych pozíciách zastrešiť. To znamená, že najprv musím pozícii a technológiám rozumieť, potom nájdem vhodných kandidátov, ktorých oslovím a následne sa s nimi stretnem na interview. Po jeho úspešnom absolvovaní a obojstrannom záujme píšem profil, s ktorým kandidáta klientovi prezentujem. Okrem tohto procesu je dôležitá aj starostlivosť o kandidátov, ktorí sú v rôznych štádiách výberového procesu. Je preto nevyhnutný pravidelný kontakt, zisťovanie spätnej väzby a aktuálnych potrieb, s ktorými im ako konzultantka viem pomôcť.

Čo ma baví na mojej práci?

Baví ma kombinácia analytickej činnosti, kedy „pátram“ po vhodných profiloch matchujúcich pozíciu, ktorú obsadzujem, a interakcie s ľuďmi, ktorých následne stretávam. Fascinuje ma osobnostná pestrosť a dynamika ľudí. Zároveň mám rada rôzne technologické vychytávky. Stretnutia s profesionálmi z tejto sféry mi obohacujú moje vedomosti a dávajú mi porozumenie toho, ako všetko funguje na pozadí.

A keď nepracujem…

Keď nepracujem, čítam veľa psychologickej literatúry, primárne orientovanej na emocionálne prežívanie a fungovanie rôznych psychoterapeutických smerov. Podľa nálady si rada zahrám na gitare či na bicích, alebo sa venujem svojej šialenej slečne – francúzskej bulldočici menom Médea.

Čo o mne hovoria kandidáti?

  • quotation-icon

    Pohovor vo mne zanechal výborný dojem. Slečna Suránová bola na stretnutí profesionálna a som veľmi spokojný. Celkovo to pre mňa bola veľmi príjemná skúsenosť.

  • quotation-icon

    Slečna Suránová bola veľmi dobre pripravená, reagovala rýchlo a kládla vecné otázky. Bol som veľmi spokojný s jej výborným prístupom a otvorenosťou nášho rozhovoru. Oceňujem tiež rady k ďalšiemu pohovoru.