Pracuj ako automechanik pre Teslu v Holandsku

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Holandsko
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Výroba a priemysel
  • Level pozície: Špecialista

Toto je ponuka na prácu v zahraničí. Ako to funguje?

Náplň práce

Hľadáme automechanika s anglickým jazykom, ktorý bude pracovať pre americkú automobilku Tesla. Vašou náplňou práce bude:

  • kontrola a oprava Tesla elektrických vozidiel po skončení výrobného procesu
  • kontrola, zachovanie a overenie zariadenia
  • kontrola vozidiel pred dodaním
  • vedenie záznamov o čase, nákladoch a materiáloch
  • čistenie áut a servisného centra

Ponúkané podmienky

  • motivujúce platové ohodnotenie
  • 8% príplatok vyplácaný raz ročne

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • 1 až 3-ročná skúsenosť s rozličnými časťami, technikami, metódami a materiálmi, ktoré sa používajú na údržbu a opravu automobilov
  • pokročilá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
  • vzdelanie v oblasti automechaniky výhodou
  • skúsenosť s testovaním a diagnostikou príslušenstva, práca s vysokým napätím (klimatizácia, ventilácia a kúrenie), hydraulika, brzdy, testovanie a oprava elektronických systémov a modulov
  • schopnosť pracovať s rôznymi nástrojmi, zariadeniami a príslušenstvom
  • skúsenosť s technickými automobilovými servisnými prístrojmi a metódami
  • platný vodičský preukaz typu B
  • ochota pracovať na 3 smeny
  • schopnosť zorganizovať si čas, určiť si priority
  • schopnosť vykonávať rozličné úlohy súčasne a dodržiavať deadliny

Charakteristika klienta

Našim klientom je americká automobilová spoločnosť Tesla, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou elektromobilov.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program: http://www.synergie.sk/odporucte-svojho-znameho/

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.