CAD/CAM Manažér pre inovatívnu výrobnú spoločnosť

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Trnavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Výroba a priemysel
  • Level pozície: Nižší manažment

Náplň práce

Pre tím 10-členný tím CAD konštruktérov a CAM programátorov hľadáme manažéra s výbornými organizačnými schopnosťami, ktorý bude riadiť úlohy v tíme a dohliadať nad ich efektívnym plnením. Vašou úlohou bude:

  • vedenie projektov a koordinácia úloh v tíme
  • príprava časového harmonogramu pre špecifické úlohy
  • kontrola uskutočniteľností návrhov
  • návrh zlepšení
  • podpora naceňovacieho procesu
  • získavanie spätnej väzby z výroby

Ponúkané podmienky

  • participácia na projektoch pre zákazníkov, ktorí radi zaplatia za kvalitu
  • spolupráca na inovatívnych projektoch a zákazkách
  • práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
  • profesný rast
  • relokačný balíček

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • technické vzdelanie
  • výborná znalosť angličtiny
  • minimálne 3 roky skúseností s riadením tímu
  • minimálne 5 rokov skúseností s 3D modelovaním (ideálne automotive)
  • znalosť CATIA alebo iného CAD programu

Charakteristika klienta

Výrobná spoločnosť, ktorá sa zameriava na inovatívne technológie a riešenia na svetovej úrovni.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program: http://www.synergie.sk/odporucte-svojho-znameho/

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.