Hľadáme Javistov s fokusom na frontend aj backend

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Špecialista

Náplň práce

Globálne úspešná IT spoločnosť hľadá pre svoje rozmanité medzinárodné projekty Java developerov so zameraním na frontend aj backend platformu. Projekt a technológie si môžeš vybrať podľa vlastných preferencii!

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • dizajnovať, kódiť a testovať programy v Java 2 Enterprise Edition
  • robiť technickú podporu biznis požiadavkam zo strany klientov
  • viesť malý programátorský tím
  • pracovať na medzinárodných projektoch

Ponúkané podmienky

  • flexibilita vo výbere projektu a technológie
  • prístup k najnovším technológiám
  • finančná odmena za ovládanie nemeckého jazyka
  • možnosť cestovať
  • zaujímavé benefity (tréningy, finančné príspevky na kurzy, nadštandardná zdravotná starostlivosť, zvýhodnené bankové produkty)

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

Čo sa očakáva od teba?

  • minimálne 2-4 roky skúseností s programovaním v Jave/JEE
  • skúsenosti s jedným z frameworkov ako sú : Spring, Eclipse, Maven alebo Hibernate
  • plynulá znalosť angličtiny slovom aj písmom (medzinárodní kolegovia)

Charakteristika klienta

Našim klientom je globálny líder v oblasti systémovej integrácie, vývoja a správy software a outsourcingu podnikových procesov.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program: http://www.synergie.sk/odporucte-svojho-znameho/

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.