Operátor produkcie plastov – dlhodobá práca vo Voderadoch

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Trnava, Trnavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Výroba a priemysel
  • Level pozície: Asistent

Náplň práce

Práca v spoločnosti s orientáciou na produkciu plastov, zaujímavé kariérne možnosti a príležitosť naučiť sa inovatívne postupy v spoločnosti, ktorá je leadrom vo svojom odbore.

Po kompletnom zaškolení do všetkých oblastí výrobného procesu bude tvojou náplňou práce najmä:

  • obsluha strojov a zariadení
  • manipulácia s materiálom
  • zodpovednosť za výrobný proces

Ponúkané podmienky

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • gastro lístky 4 €
  • dlhodobá práca s možnosťou kariérneho rastu
  • vyplácanie bonusov
  • poukážky na šport a kultúru
  • príplatky za nadčasy
  • školenie VZV hradené zamestnávateľom

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

Od zamestnancov požadujeme:

  • zodpovedný a svedomitý prístup k práci
  • manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, presnosť
  • ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke (2 dni denná, 2 dni nočná, 4 dni voľno)
  • stredoškolské vzdelanie
  • prax s prácou na VZV výhodou, nie však podmienkou
  • nutná vlastná doprava do zamestnania

Charakteristika klienta

Našim klientom je popredný výrobca vysoko kvalitných farebných koncentrátov a aditív do plastov so šikokým spektrom využitia od automobilového priemyslu cez stavebníctvo, nábytok, obalové materiály až po spotrebný tovar.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program: http://www.synergie.sk/odporucte-svojho-znameho/

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.