Poďte vyvíjať softvér pre postterminály v C++

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Špecialista

Náplň práce

Hľadáme Junior/Senior SW Developera v C/C++, ktorý sa bude zaoberať vývojom informačného systému do platobných terminálov pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je v tejto oblasti jednotkou na trhu strednej a východnej Európy.
Vašou úlohou bude:

  • návrh, vývoj, implementácia a údržba informačného systému
  • zabezpečiť technický dozor nad tímom SW inžinierov
  • podieľať sa na výbere vhodných technológií a riešení pre zabezpečenie technickej architektúry

Ponúkané podmienky

  • rôzne odborné a jazykové školenia
  • možnosť HomeOffice
  • sick days

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • minimálne 2-ročná prax v oblasti IT (z finančného sektora s integrovaním projektov - výhodou)
  • objektovo-orientované programovanie v C/C++
  • skúsenosť s riešením automatizovaných transkacií je výhodou
  • znalosť REST a SOAP
  • AJ aktívne - komunikácia so zahraničnými tímami

Charakteristika klienta

Softvérová spoločnosť, ktorá sa orientuje na vývoj špecifikovaných bankových technológií.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program: http://www.synergie.sk/odporucte-svojho-znameho/

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.