Máš skúsenosti s riadením tímu a vyznáš sa v mzdách? Hľadáme teamleadra s francúzštinou

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Účtovníctvo a finančné služby
  • Level pozície: Nižší manažment

Náplň práce

Máš skúsenosti v oblasti miezd a s vedením tímu? Hovoríš plynulo anglicky a francúzsky? Medzinárodná spoločnosť hľadá skúseného teamleadra.

Ako teamleader budeš zodpovedný za:

  • vedenie tímu 4-5 finančných asistentov a analytikov na oddelení miezd
  • správne a včasné spracovania mzied pre zamestnancov
  • zabezpečenie odhadov miezd na mesačnej báze
  • rokovanie s bankami ohľadom včasného splatenia úverov
  • spoluprácu s obchodníkmi pri zastavení platieb a miezd, zvratoch a pomôcť s kontrolou
  • včasné reagovanie na požiadavky akcionárov
  • zaistiť, aby sa štatutárne položky konali a boli uzavreté včas na základe dohodnutých termínov
  • vytvárať výplatné metriky
  • riadiť vykonávanie všetkých procedurálnych zmien v nadväznosti na dohodu manažéra so zainteresovanými stranami
  • vykonanie mzdových auditov
  • zastupovanie manažéra v jeho neprítomnosti

Ponúkané podmienky

  • zaujímavý fix
  • benefity
  • možnosť osobného rastu

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 3-ročné a maximálne 5-ročné skúsenosti v oblasti miezd - podmienkou
  • aspoň 1-ročná skúsenosť s vedením tímu - podmienkou
  • aktívna angličtina (C1) - schopnosť dohovoriť sa s native speakers
  • komunikatívna francúzština (aspoň B1)

Charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v internetovom predaji.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program: http://www.synergie.sk/odporucte-svojho-znameho/

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.