Hľadáme CRM špecialistu pre telekomunikačného lídra

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Špecialista

Náplň práce

Plánovanie, príprava a efektívne cielenie marketingových kampaní, či návrhy na vylepšenie existujúcich analytických nástrojov a automatizácie vyhodnocovania dát pre telekomunikačného lídra v Bratislave. Ak máte záujem o novovytvorenú pozíciu CRM špecialistu a príťažlivý balík benefitov k tomu, neváhajte nás kontaktovať!

Čo bude vlastne Vašou úlohou:

  • participovať na strategicky dôležitých projektoch súvisiacich s analytickým CRM, dataminingom, či campaign managementom
  • vytvárať stratégie v oblasti CRM, personalization a omnichannel marketingu
  • na základe analýzy a agregácie dát iniciatívne plánovať a pripravovať efektívne cielenie kampaní
  • vylepšovať personalizáciu marketingovej komunikácie so zákazníkmi
  • spolupracovať tak s marketingovým, ako aj IT útvarom spoločnosti
  • komunikovať s externými dodávateľmi
  • aktívne pracovať s internými databázami

Ponúkané podmienky

  • garantovaný 13. plat
  • home office
  • možných 5 až 9 dní dovolenky navyše
  • flexibilná pracovná doba
  • rôzne rodinné benefity, akcie a výhody
  • peňažné bonusy za výkonnosť vyplácané 2x ročne

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

Mali by ste mať:

  • minimálne 3-ročné skúsenosti s analytickým CRM systémom (napr: IBM Unica, SPSS Modeler, SAS Enterprise Miner, Exponea a pod.)
  • pokročilú znalosť SQL, skúsenosti s analýzou dát a prácou s databázovými riešeniami
  • skúsenosť z oblasti "omnichannel" alebo "real-time personalization" marketingu
  • pokročilú znalosť angličtiny
  • silné analytické myslenie, samostatnosť, kreativitu a lojalitu

Charakteristika klienta

Telekomunikačný líder, ktorý je opakovaným držiteľom ocenení top zamestnávateľa na národnej aj globálnej úrovni.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program: http://www.synergie.sk/odporucte-svojho-znameho/

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.