Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 67 aktuálnych ponúk práce:

Account manager for Finance department (English & French)

Do you like data analysis and problem investigation? Are you communicative and get along with people? Do you also speak French fluently? Great! We are looking for Finance account manager to build trust and manage direct relationships with TOP vendors of one of the biggest global retailers. Start building you career in modern international corporation and help to strenghten relationship with vendors.

Plánovač investičných projektov

Skúsený plánovač veľkých projektov so zázemím v strojárstve, chemickom priemysle, prípadne výrobe, ktorý aktívne zostavuje časové harmonogramy pre rôzne oblasti realizácie projektov. Navyše s aktívnym prístupom k zmenám, odchýlkam a akýmkoľvek nepredpokladaným situáciam? Ak ste si práve prečítali, že hľadáme presne vás, nepremeškajte túto možnosť a staňte sa súčasťou stabilnej spoločnosti v oblasti petrochemického priemyslu. Spoločnosť ponúka príležitosť byť v ohnisku realizácie tých najzaujímavejším investičných projektov.

Sales Manager pre oblasť ocele

Chcete rozvíjať biznis v rámci segmentu ocele a stať sa súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti? Pracujte ako Sales manager a stojte za budovaním pevných vzťahov s tými najväčšími rybami na trhu. Oceľový a automobilový sektor vám prinesú mnoho príležitosti ako sa stať najlepším obchodníkom pod záštitou silného hráča. Navyše získate možnosť cestovať a stretávať významných ľudí, ktorí hýbu svetom obchodu. Miestom výkonu práce sú Voderady.

Online marketingový špecialista pre obchodný reťazec

Čau, marketér. Už ťa nebavia malé kampane a chceš sa posunúť? Poď pracovať pre veľký obchodný reťazec, ako marketingový špecialista s online zameraním. Nebudeš riešiť iba online, sem tam dotiahneš s agentúrou aj nejaký print. Nemusíš mať pri tom ani obrovské skills v marketingových nástrojoch skôr ,aby si vedel uvažovať, ako zvýšiť visibilitu značky, zlepšiť konverzný pomer a vytvárať leady. Ak si kreatívny a vieš si ustriehnuť agentúry nevymýšľaj a posielaj životopis.

Account manager for Finance department (EN/DE)

Do you like data analysis and problem investigation? Are you communicative and get along with people? Do you also speak German fluently? Great! We are looking for Finance account manager to build trust and manage direct relationships with TOP vendors of one of the biggest global retailers. Start building you career in modern international corporation and help to strenghten relationship with vendors.

Ekonomická podpora pre bankový sektor v Rimavskej Sobote

Máš finančné zázemie, ovládaš analýzu finančných podkladov a rád zastrešíš drobné administratívne záležitosti? Ak navyše rád komunikuješ a chcel by si sa stať súčasťou bankovej oblasti, odporúčame ti uchopiť sa tejto šance. Pre známu banku s hľadá špecialista, ktorý bude pravou rukou Vzťahových manažérov. Na dennej báze budeš v styku s rôznymi úverovými prípadmi, ktoré ti otvoria dvere do korporátneho bankovníctva.