Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 71 aktuálnych ponúk práce:

Digital Manager pre FMCG

Čau, marketér. Si v digitale ako doma? Poď pracovať pre známu potravinovú spoločnosť, ako Digital Manager. Nemusíš mať ani obrovské skills v marketingových nástrojoch , dôležité je, aby si vedel uvažovať, ako zvýšiť visibilitu značky, zlepšiť konverzný pomer a vytvárať leady. Ak si kreatívny a vieš si ustriehnuť agentúry nevymýšľaj, a posielaj životopis.

Baví ťa scriptovanie pod Linuxom? Vymýšľaj spôsoby testovania. Hľadá sa IT tester pre lídra v telekomunikáciách.

Network IP divízia Telco spoločnosti, fokusovaná na programovanie softwareov do rôznych switchov, gatewayov a routrov, hľadá Test engineera na automatizované testovanie. Tvojou ulohou bude vytvárať automatizované testy v Linuxe, na medzinárodných projektoch napríklad aj pre klientov zo Silicon Valley. Tak neváhaj a ozvi sa nám.

Hľadáme šikovného testera so znalosťou C#

Chceš pracovať pre úspešnú IT firmu, ktorá získala ocenenie za inteligentný produkt pre automatické vyhľadávanie, analýzu a optimalizáciu podnikových procesov. Niekoľko rokov po sebe získali ocenenie od Microsoftu. Hľadáme šikovného testera so znalosťou C# a chuťou naplno sa venovať automatizácií. Pokiaľ práve v tomto vidíš svoje budúce pôsobenie, neváhaj a daj nám sebe vedieť.

Junior .NET Developer

Si srdcom vývojár ale chýba ti dlhoročná prax? Nevadí, my ti šancu dáme a projekty ti nastavíme podľa preferencií. Hľadáme programátorskú posilu pre firmu, ktorá je certifikovanou autoritou v oblasti bezpečnej elektronickej komunikácie. Ak chceš programovať v .NET, pošli nám CVčko.

Komplexný senior účtovník s možnosťou kariérneho rastu

Ak oceňujete partnerský prístup, otvorenú komunikáciu, túžite po práci, kde sa môžete sebarealizovať, tiež byť súčasťou tímu odborníkov a ste skúseným komplexným účtovníkom, táto pracovná príležitosť je práve pre Vás! Hľadáme seniorných účtovníkov, ktorí majú dlhoročnú prax komplexného účtovania, sú samostatní, zodpovední a ovládajú anglický jazyk.