Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 51 aktuálnych ponúk práce:

Program manažér pre bankovú skupinu

Vedenie Á-čkových projektov na medzinárodnej úrovni, zastrešenie viac ako 50 členného tímu v oblasti DW a BI, usmerňovanie, plánovanie, budgetovanie projektov v hodnotách nad 10 miliónov eur, obhajoba projektov pre vedením spoločnosti. Ak sa v týchto činnostiach vidíte a je to pre vás oblasť , ktorých sa cítite komfortne, máme tu pre vás jedinečnú príležitosť!

Senior servisný a aplikačný technik so srdcom na mieste

Hovoríš si, prečo technik so srdcom na mieste? Pretože musíš byť nie len skúseným technikom zariadení, ale musíš byť aj emaptický. Hľadáme totiž inžiniera, ktorý sa bude starať o medicínsku techniku. Žarty idú bokom, prilož ruku k dielu a zabezpeč správnu diagnostiku, možno záchranu života. Navyše pracuj v dynamickom kolektíve pre jednu z najinovatívnejších firiem na svete.

HR controller / špecialista a personálne náklady

Skúsený data analytik či controller zbystri! Accrual ,Perex calculation a SAP - sú ti tieto výrazy blízke? Vyznáš sa vo svete dát a nerobí ti problém z hŕby informácií zostaviť ucelený výsledok? Tak sa zdvihni zo stoličky a chop sa tejto skvelej príležitosti. Spoločnosť s medzinárodným pôsobením v bankovom sektore hľadá HR controllera, ktorý zabezpečí personálno-finančné analýzy s cieľom odhaliť súčasný stav a naplánovať budúce obdobia.