Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 10 aktuálnych ponúk práce:

Supervízor pre montérske a zváračské práce

Pre silného hráča v oblasti stavebnej a projekčnej činnosti nie len na slovenskom, ale aj medzinárodnom trhu hľadáme skúseného riadiaceho pracovníka. Ak máš skúsenosť s riadením viacerých projektov väčšieho rozsahu pri dodávke a inštalácii oceľových konštrukcií, potrubí a tlakových nádob v ťažkom priemysle, neváhaj a prihlás sa. Staň sa súčasťou spoločnosti, ktorá sa stará o bezpečie a kontinuálny rozvoj svojich zamestnancov.

Líder optimalizácie procesov pre nový projekt (PC&L)

Zvyšuj efektívnosť organizácie prostredníctvom optimalizácie procesov a aplikácie štandardov na všetky systémy v rámci výroby a logistiky. Využi príležitosť a pracuj pre medzinárodne pôsobiaceho automotive dodávateľa. Ak rád premýšľaš v súvislostiach, prinášaš nové nápady a nebojíš sa ich predstaviť kompetentným, hľadáme práve teba - koordinátora zlepšovania výroby a logistiky.

Business development manager

Ste nadšený vývojom inovatívnym elektrických vozidiel a zaujímajú vás nové spôsoby spájania ľahkých materiálov používaných v automobilovom priemysle? Ak ste nadšený z týchto trendov a pripravený na rozšírenie podnikateľských aktivít, máme pre vás zaujímavú a novú úlohu v strednej Európe (pokrývajúc Česko, Slovensko, Maďarsko, Chorvátsko, alebo Slovinsko).