Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 8 aktuálnych ponúk práce:

Zaujímaš sa o automobily? Máme pre teba zaujímavú pozíciu – Špecialista pre automobilové dáta

Pre nášho klienta, medzinárodnú leasingovú spoločnosť, hľadáme kandidáta/kandidátku, s osobným záujmom o automobily. Pokiaľ vieš čo znamená "Golf Alltrack 2.0 TDI 4MOTION DSG" (akú má prevodovku, výkon, a priame konkurencie iných značiek), si náš človek. Pošli nám svoje CV a radi sa s tebou porozprávame. Ku pozícii je nevyhnutná aktívna angličtina.

Asistentka generálneho riaditeľa s angličtinou a maďarčinou

Si zodpovedná osoba so skúsenosťami na pozícii asistentky pre top manažment? Hľadám pravú ruku pre generálneho riaditeľa silného hráča na trhu v oblasti petrochemického priemyslu. Zabezpeč výkon a efektívny chod kancelárie a jej pracovníkov. Komunikuj po anglicky a maďarsky, externe i interne. Staň sa súčasťou modernej spoločnosti, ktorá patrí k TOP zamestnávateľom.

Špecialista zákazníckeho servisu s francúzštinou

Pre nášho klienta, poprednú leasingovú spoločnosť, hľadáme jazykovo vybavených kandidátov. Ak hovoríš francúzsky a anglicky, si ideálnym kandidátom na túto pozíciu. Máme však otvorené aj pozície s kombináciami: nemčina+francúzština, nemčina+angličtina, nemčina+ taliančina, , prípadne maďarčina a angličtina K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak si pracoval/a na pozícii so zákazníkmi.

Špecialista zákazníckeho servisu s nemčinou a taliančinou

Pre nášho klienta, poprednú leasingovú spoločnosť, hľadáme jazykovo vybavených kandidátov. Ak hovoríš nemecky a taliansky, si ideálnym kandidátom na túto pozíciu. Máme však otvorené aj pozície s kombináciami: nemčina+francúzština, nemčina+angličtina, nemčina+ francúzština, , prípadne maďarčina a angličtina K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak si pracoval na pozícii so zákazníkmi.

Špecialista zákazníckeho servisu s nemčinou – leasingová spoločnosť

Pre nášho klienta, poprednú leasingovú spoločnosť, hľadáme jazykovo vybavených kandidátov. Ak hovoríš nemecky a anglicky, prípadne máš výbornú maďarčinu a angličtinu, určite nám daj o sebe vedieť. Ak máš výbornú úroveň francúzštiny, či taliančiny, je to veľká výhoda. K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak si pracoval na pozícii so zákazníkmi.