Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 5 aktuálnych ponúk práce:

Špecialista zákazníckeho servisu s maďarčinou

Pre nášho klienta, poprednú leasingovú spoločnosť, hľadáme jazykovo vybavených kandidátov. Ak hovoríš maďarsky a anglicky, prípadne máš výbornú nemčinu a angličtinu, určite nám daj o sebe vedieť. Medzi ďalšie veľké výhody patrí ovládanie francúzskeho či talianskeho jazyka. K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak máš skúsenosti s prácou so zákazníkmi.

Senior Analytik – špecialista pre analýzy, pricing a štatistiku

Máte skúsenosti na analytickej pozícii? Baví Vás analytika, štatistika, syntéza, práca s dátami, ktoré priamo ovplyvňujú biznis? Sledujete si makroekonomické ukazovatele a baví Vás riešiť ich ďalší vplyv na predikciu dát v budúcnosti? Potom ste ideálny kandidát pre túto seniornú pozíciu. Pozícia je otvorená pre silnú leasingovú spoločnosť.

Junior projektový koordinátor (Nj a Aj)

Končíš školu a hľadáš si zmysluplnú prácu, kde vidíš procesy od A-Z? Zaujíma ťa telekomunikačný priemysel a chcel by si aj komunikovať v cudzích jazykoch na dennej báze? Nelákajú ťa korporačky, ale uprednostňuješ "startupové prostredie"? Hľadáme šikovného a dynamického človeka s líderskými schopnosťami, ktorý by bol pravou rukou senior koordinátorke.