Ako bolo na Startup Awards 2016?

StartupAwards 2016 je úspešne za nami. Ako partner akcie sme sa nielen mohli osobne zoznámiť s finalistami, ale stretli sme aj veľa kreatívnych ľudí, ktorí možno svoje projekty prídu prezentovať o rok.

Keďže sme vedeli, že obsah prednášok bude síce inšpiratívny, ale pre každého bude náročné celý deň sedieť a prijímať všetky informácie, pre rozptýlenie sme v našom stánku usporiadali súťaž v stavaní veže z kociek Jenga. Zároveň u nás mohli návštevníci (a aj mnohí členovia tímov nominovaných projektov) doplniť energiu makarónkami.

aktualita_startup_awards

Do nášho turnaja sa zapojilo viac ako 30 „staviteľov“ a zjedlo sa okolo 400 makaróniek. Dokonca sme počas dňa museli ísť dokúpiť ďalšie balenie Jenga kociek, pretože 102 kociek bolo pre niektorých súťažiacich málo.
Víťazom sa nakoniec stal Viliam, ktorý za 2 minúty postavil vežu zo 117 kociek.

Vyhlásením výsledkov sa to pre nás však nekončí – práve naopak, začína fáza aktívnej spolupráce s víťazmi v jednotlivých kategóriách. Počas najbližších 6 mesiacov bude mať každý víťazný projekt svojho Synergie konzultanta, ktorý bude tím podporovať v oblasti HR – či už pôjde o výber nových ľudí do tímu alebo otázky týkajúce sa Zákonníka práce. Veľmi sa tešíme na spoluprácu so Stemi, Agent Balance, Maguss a MultiplexDX.