Vyhľadávanie v aktuálnych ponukách práce

Našli sme pre Vás 88 aktuálnych ponúk práce:

Program manažér pre bankovú skupinu

Vedenie Á-čkových projektov na medzinárodnej úrovni, zastrešenie viac ako 50 členného tímu v oblasti DW a BI, usmerňovanie, plánovanie, budgetovanie projektov v hodnotách nad 10 miliónov eur, obhajoba projektov pre vedením spoločnosti. Ak sa v týchto činnostiach vidíte a je to pre vás oblasť , ktorých sa cítite komfortne, máme tu pre vás jedinečnú príležitosť!

Supervízor pre montérske a zváračské práce

Pre silného hráča v oblasti stavebnej a projekčnej činnosti nie len na slovenskom, ale aj medzinárodnom trhu hľadáme skúseného riadiaceho pracovníka. Ak máš skúsenosť s riadením viacerých projektov väčšieho rozsahu pri dodávke a inštalácii oceľových konštrukcií, potrubí a tlakových nádob v ťažkom priemysle, neváhaj a prihlás sa. Staň sa súčasťou spoločnosti, ktorá sa stará o bezpečie a kontinuálny rozvoj svojich zamestnancov.

Senior servisný a aplikačný technik so srdcom na mieste

Hovoríš si, prečo technik so srdcom na mieste? Pretože musíš byť nie len skúseným technikom zariadení, ale musíš byť aj emaptický. Hľadáme totiž inžiniera, ktorý sa bude starať o medicínsku techniku. Žarty idú bokom, prilož ruku k dielu a zabezpeč správnu diagnostiku, možno záchranu života. Navyše pracuj v dynamickom kolektíve pre jednu z najinovatívnejších firiem na svete.