cross

Brigáda ve výrobě RANNÍ SMĚNA 140 Kč/hod Doprava zajištěna

Číslo nabídky 71239

Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj

Typ: na dohodu

Sektor: Výroba a průmysl

Úroveň pozice: Asistent

Plat: 140

Kontaktní osoba:

Lucie Zobačová
420727863755
zobacova@syn.cz

Popis

Pro mezinárodní společnost zabývající se výrobou součástek do automobilového průmyslu hledáme šikovné brigádníky do výroby v Brně-Modřicích. Jedná se o nenáročnou práci v čistém a moderním prostředí.

Náplň práce:
- jednoduchá kompletace výrobků
- kontrola kvality
- vybrat si můžete ranní, odpolední nebo noční směny
- noční směny s příplatkem - 154Kč/h

Benefity

- mzda 140 Kč/hod - 154 Kč/hod
- nástup možný ihned
- moderní a čisté prostředí
- místo výkonu práce Modřice - doprava ZDARMA z centra Brna

Požadavky

- plnoletost
- nástup ihned
- odpracovat celou směnu 7,5h, alespoň 3 dny v týdnu

Charakteristika klienta

Automotive společnost, která se zabývá výrobou plastových krytů do aut.
Pobočky Brno, Hlinkso - HQ, Jablonec a Plzeň