fbpx
cross

Koordinátor/ka zahraničních zaměstnanců

Číslo nabídky 78979

Lokalita: Jihomoravský kraj, Brno

Typ: plný úvazek

Sektor: HR a personalistika

Úroveň pozice: Specialista

Plat: 25000

Kontaktní osoba:

Olena Piskova
420722970193
piskova@syn.cz

Popis

Jsme malý tým sehraných lidí a hledáme k sobě parťáka, který nám pomůže s koordinací ukrajinských zaměstnanců.
Samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti.
Hledáme zodpovědného člověka, který umí dobře komunikovat a organizovat. Je přátelský a umí navázat vztah.
Mluví plynně česky a ukrajinsky, je aktivním řidičem.

Náplň práce:
- plánování směn, reporting, kvalitní zaškolení
- koordinace agenturních zaměstnanců
- organizace příjezdu a ubytování
- evidence docházek a s tím spojená administrativa
- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů se zaměstnanci
- překlady

Benefity

- fixní mzda + prémie
- firemní telefon, notebook, služební automobil k dispozici
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- dotované stravování

Požadavky

- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- dobrá znalost českého jazyka a ukrajinštiny
- spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita
- chuť pracovat s lidmi, příjemné a vstřícné vystupování, schopnost řešit problémy

Pokud si myslíte, že tuto práci zvládnete, nevadí nám, že nemáte zkušenosti. :)

Charakteristika klienta

Personálně poradenská společnost, na českém trhu přes 25 let.