fbpx
cross

Překladatel/ka z ukrajinštiny ve výrobě. 30.000 Kč/měsíčně

Číslo nabídky 82701

Lokalita: Jihomoravský kraj, Brno

Typ: plný úvazek

Sektor: HR a personalistika

Úroveň pozice: Specialista

Plat: 30000

Kontaktní osoba:

Lucie Zobačová
420727863755
zobacova@syn.cz

Popis

Hledáme parťáka, který nám pomůže s překlady z/do ukrajinštiny a zároveň koordinací zaměstnanců. Hledáme zodpovědného člověka, který mluví plynně česky i ukrajinsky a bude k dispozici při zaučování pracovníků z Ukrajiny. Pokud splňujete naše požadavky, jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi, neváhejte nám zaslat životopis!

Náplň práce:
- překlady z/do ukrajinštiny
- kvalitní zaškolení zaměstnanců
- koordinace agenturních zaměstnanců
- evidence docházek a s tím spojená administrativa
- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů se zaměstnanci

Benefity

- fixní mzda + prémie
- firemní telefon, případně notebook
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- dotované stravování (obědy/večeře za 26 Kč)

Požadavky

- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- dobrá znalost českého jazyka a ukrajinštiny
- spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita
- chuť pracovat s lidmi, příjemné a vstřícné vystupování, schopnost řešit problémy

Charakteristika klienta

Personálně poradenská společnost, na českém trhu přes 25 let.