fbpx
cross

Skladník 50km od hranic. 36.000 čistého, 2 směny, Německo

Číslo nabídky 82614

Lokalita: Německo

Typ: plný úvazek

Sektor: Logistika a doprava

Úroveň pozice: Specialista

Kontaktní osoba:

Dominika Kopčáková
420702178022
kopcakova@syn.cz

Popis

Hledáme kolegy na pozici skladového operátora 50 Km od Chebu do Německa! Budete pracovat v logistické společnosti, která se zabývá výrobou v oblasti medicíny, průmyslu a obchodu. Pokud se dorozumíte německy, umíte řídit vysokozdvižní vozík je to práce právě pro vás. Čeká na Vás skvělý tým kolegů, kteří Vás rádi vše potřebné zaučí. Budete pracovat na dvě směny a k tomu budete mít skvělou mzdu a také roční bonusy. Pozice které obsazujeme: řidič VZV, Ridič retraku, Pickér. Nástup možný v průběhu srpna.

Náplň práce:

  • Nakládka a vykládka zboží na VZV/ Retraku
  • Kontrola a příjem zboží
  • Sestavování objednávek
  • Pickování zboží

Benefity

  • Mzda 36.000 Kč čistého - na pozici s VZV
  • Mzda 30.000 Kč čistého - na pozici pickér
  • 27 dní dovolené
  • Práce na dvě směny
  • Vánoční bonusy až 300 eur
  • Stabilita zaměstnání
  • Lokalita: Německo - 50 km od hranic.
  • Nástup možný IHNED

Požadavky

  • Zkušenosti ze skladu
  • Německý průkaz na VZV - výhodou
  • Schopnost dopravit se do práce
  • Německý jazyk - B1

Charakteristika klienta

Německá logistická společnost.