cross

Skladník s VZV od 25.000 Kč + Bonusy! Práce na 2-směny.

Číslo nabídky 57196

Lokalita: Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Typ: plný úvazek

Sektor: Výroba a průmysl

Úroveň pozice: Specialista

Kontaktní osoba:

Dominika Kopčáková
420702178022
kopcakova@syn.cz

Popis

Budete pracovat na vysokozdvižným vozíku, průkaz Vám ZDARMA uděláme! Zaměstnaní budete přímo do KMENE společnosti. Práce v naší automobilové výrobní společnosti je na dvousměnný provoz. Zaškolení probíhá v Bezděčíne a po zaškolení se můžete přesunout do nové moderní haly v Bakově nad Jizerou.

Náplň práce:

  • Přeprava materiálu a výrobků po skladu
  • Nakládka a vykládka kamiónů
  • Práce s VZV

Benefity

  • Základní mzda 25.000 Kč
  • Bonusy za výkon
  • Práce na 2-směny
  • Zaměstnání přímo do KMENE společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Možnost kariérního růstu
  • Mladá Boleslav/ Bakov nad Jizerou
  • Nástup IHNED

Požadavky

  • Prax na vysokozdvižným vozíku
  • Zkušenost s prací ve skladu
  • Středoškolský vzdělání

Charakteristika klienta

Mezinárodní výrobní společnost zaměřující se na výrobu motorových a přípojných vozidel a karoserií.