fbpx
cross

Směnový koordinátor ve výrobě s ruštinou. 28.000 Kč/měsíc

Číslo nabídky 86758

Lokalita: Jihomoravský kraj, Brno

Typ: plný úvazek

Sektor: Výroba a průmysl

Úroveň pozice: Asistent

Plat: 28000

Kontaktní osoba:

Lucie Zobačová
420727863755
zobacova@syn.cz

Popis

Do výrobní haly v Modřicích hledáme nového kolegu, který má praxi ve výrobě a pomůže nám s překlady z/do ruštiny nebo ukrajinštiny.
Hledáme zodpovědného člověka, který mluví plynně česky i rusky a bude k dispozici při zaučování pracovníků ze zahraničí. Pokud jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi, neváhejte nám zaslat životopis!

Náplň práce:
- práce ve výrobě
- překlady z/do ruštiny/ukrajinštiny
- koordinace zaměstnanců
- zaučování zaměstnanců, školení BOZP, PO

Benefity

- základní mzda 25.000 Kč + bonusy a prémie za odpracované hodiny zaměstnanců na směně
- firemní telefon
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- dotované stravování (obědy/večeře za 26 Kč), káva zdarma

Požadavky

- zkušenosti ve výrobě alespoň 1 rok
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- dobrá znalost českého jazyka a ruštiny/ukrajinštiny
- spolehlivost, časová flexibilita

Charakteristika klienta

Automotive průmysl