cross

Snadná práce ve výrobě, 2 směny, Brno-Modřice

Číslo nabídky 69934

Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj

Typ: plný úvazek

Sektor: Výroba a průmysl

Úroveň pozice: Asistent

Kontaktní osoba:

Anna Holečková
420702149745
holeckova@syn.cz

Popis

Do nové výroby britské společnosti v Modřicích hledáme zaměstnance se zájmem o jistou dlouhodobou práci klidně až do důchodu! Příští rok budeme halu rozšiřovat, hodí se nám každá ruka, na kterou je spoleh. Zavolejte si o podrobnosti na bezplatnou linku 800 225 435.

Náplň práce:
- jednoduchá montáž, kompletace a kontrola výrobků
- nejedná se o pásovou výrobu

Benefity

- práce na DVĚ směny
- STABILITA zaměstnání – i na několik let
- týden dovolené NAVÍC
- čisté a pěkné KLIMATIZOVANÉ prostředí
- ZDARMA nápoje na pracovišti
- obědy v naší kantýně, víc než půlku HRADÍME MY!
- dopravu z centra ZDARMA

Požadavky

Hledáme spolehlivé lidi, kteří budou chodit do práce.

Charakteristika klienta

Společnost působící v automobilovém průmyslu.