fbpx
cross

Supervizor výroby – až 40.000 Kč / měsíc

Číslo nabídky 92629

Lokalita: Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou

Typ: plný úvazek

Sektor: Výroba a průmysl

Úroveň pozice: Specialist

Plat: 32.000 - 40.000 kč

Kontaktní osoba:

Lucie Zobačová
420727863755
zobacova@syn.cz

Popis

Pro světového dodavatele systémů pro automobilový průmysl hledáme nového kolegu na pozici Supervizora výroby. Nabízíme Vám smlouvu přímo do kmene společnosti, zajímavé mzdové ohodnocení a skvělý tým, který budete mít na starosti.

Pokud Vás nabídka práce zaujme a budete mít zájem o prohlídku, zašlete nám životopis.

Náplň práce:
- vedení, hodnocení, motivace podřízených zaměstnanců
- nábor a výběr podřízených zaměstnanců
- dohled na zaškolení zaměstnanců
- spolupráce při zavádění nových projektů do výroby
- odpovědnost za dodržování BOZP, PO, pořádku a čistoty

Požadavky:
- praxe na odpovídající pozici výhodou
- praxe v automotive
- schopnost řešit problémy
- znalost uživatelské práce programů MS Office
- znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
- ŘP sk. B

Benefity

- hodinová mzda od 189 Kč + prémie
- mzda se pohybuje většinou okolo 40.000 Kč / měsíc
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na letní tábory dětí
- kariérní růst
- nástup přímo do kmene společnosti

Charakteristika klienta

Světový dodavatel systémů pro automobilový průmysl