cross

Vedoucí směny, mzda až 44.800 Kč. 12h-směny. Bakov nad Jizerou.

Číslo nabídky 71818

Lokalita: Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Typ: plný úvazek

Sektor: Výroba a průmysl

Úroveň pozice: Specialista

Kontaktní osoba:

Dominika Kopčáková
420702178022
kopcakova@syn.cz

Popis

Do automobilové společnosti hledáme kolegu na pozici Vedoucí směny - Shift leader. Budete zodpovědný za malý tým pracovníků, také budete kontrolovat vyrobené díly a spravovat materiálové zásoby. Místo pracoviště je Bakov nad Jizerou, kde se nachází naše nová výrobní hala. Dostanete se k nám bez problémů vlastním autem.
Pracovní doba bude na 12 hodinové směny, které se střídají na krátký a dlouhý týden.

Náplň práce:

  • Koordinace pracovníků
  • Kontrola materiálových zásob
  • Nastavování strojů

Benefity

  • Základní mzda 27.000 Kč
  • Bonusy za docházku až 7.000 Kč
  • Bonusy za produktivitu až 10.800 Kč
  • Stravenky
  • Zaměstnání do KMENE společnosti
  • 12 hodinové směny - Ranní / Noční/ Volné dni
  • Příplatky za noční směny
  • 20 dní dovolené
  • Nástup Ihned

Požadavky

  • Zkušenosti s montáží nebo na odd. kvality
  • Znalost nastavování strojů
  • Anglický jazyk - B1
  • Možnost dostavit se do práce vlastním autem

Charakteristika klienta

Mezinárodní výrobní automobilová společnost.