cross

Vedoucí pracovník ve výrobě. Mzda od 28.000 Kč. 3 směny. Stravenky 100,-Kč. Telnice

Číslo nabídky 66493

Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj

Typ: plný úvazek

Sektor: Výroba a průmysl

Úroveň pozice: Specialista

Kontaktní osoba:

Dominika Kopčáková
420702178022
kopcakova@syn.cz

Popis

Do rodinné výrobní společnosti se sídlem v Telnici hledáme nového šikovného kolegu do týmu! Budeš řídit malý tým pracovníku, kontrolovat a nastavovat výrobní stroje. Dostaneš se k nám autobusem a nebo vlakem přímo z centra Brna.

Náplň práce:

Komplexní řízení výrobního strojírenského provozu
Vedení týmu zhruba 5- 7 pracovníků na směně
Kontrola a nastavování výrobních strojů
Vytváření požadavků a preventivních opatření
Zpracovávaní dokumentace v rámci QMS

Benefity

Základní mzda 28.000 Kč
Stravenky v hodnotě 100 Kč
Práce v třísměnném provozu
Příplatky za noční směny
Nástup IHNED
Telnice/Sokolnice - Skvělá dostupnost z centra Brna

Požadavky

SOU/SŠ vzdělání technického směru
Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
Schopnost vést tým pracovníků

Charakteristika klienta

Zahraniční výrobce ochranných obalů na míru a technicky tvarovaných dílů z pěnového polystyrenu pro různá odvětví průmyslu.