Job offers - Search

We found 84 job offers

Projektová/office/executive asistentka pre CEO v neziskovej organizácii

Hľadáme univerzálnu a skúsenú asistentku, "slniečko" do neziskovky, ktorá pomáha iným. Podporuj chod officu a CEO či svojich kolegov s cieľom umožniť robiť ich prácu čo najlepšie. Zároveň samostatne a zodpovedne riaď niektoré z projektov holdingu. Potrebujeme od teba ochotu prevziať zodpovednosť, veľmi silné organizačné zručnosti a aktívnu angličtinu. Ak sa nebojíš povedať vlastný názor a chceš, aby mala tvoja práca priadnú hodnotu neváhaj a prihlás sa.

Skvelá príležitosť pre skladníkov/ky v 1 zmennej prevádzke.

Hľadáme šikovných skladníkov a skladníčky pre pre prosperujúcu logistickú spoločnosť. Novootvorený sklad ponúka príležitosť pre sebarealizáciu, nadobudnutie nových skúseností, poznatkov a v neposlednom rade kariérny rast. Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy. Ide o prácu na JEDNU ZMENU (8:00 - 16:30) počas pracovných dní. Zaručené sú voľné víkendy. Ak sa chceš podieľať na rozbehu niečoho nového, toto je ponuka pre Teba.

QA Engineer

Chcete pracovať pre švajčiarsku spoločnosť podieľajúcej sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a poisťovne? Hľadáme IT tester špecialistu pre medzinárodné projekty. Príležitosť pripojiť sa k tímu testerov s dlhoročnými skúsenosťami. Spoločnosť si cení tímovosť a ponúka stabilitu,