Job offers - Search

We found 84 job offers

Predajca čistiacich systémov

Pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť hľadáme skúsených predajcov čistiacich systémov. Ak ťa predaj baví, rád komunikuješ s ľuďmi a máš rád výzvy, hľadáme práve teba. Staň sa súčasťou spoločnosti disponujúcej najmodernejšími technológiami, ktorej záleží na vysokej kvalite výrobkov a spokojnosti zákazníkov.

IT recruiter do SYNERGIE

Ako IT RECRUITER u nás v SYNERGIE sa stanete súčasťou skúseného tímu, ktorý obsadzuje pozície u renomovaných spoločností a start- upov na slovenskom trhu. Vo vašich rukách sa ocitne budúcnosť slovenských talentov v oblasti IT, TELCO, FINTECH. Množstvo vývojárov, IT špecialistov a manažérov, ktorým SYNERGIE pomohla nájsť prácu, dnes programujú aplikácie, ktoré denne používame, obsluhujú špičkové technológie alebo pomáhajú zahraničným firmám uspieť na našom trhu. Z mnohých z nich sa stali naši klienti. V zázemí nadnárodnej spoločnosti s 50. ročnou tradíciou, 750 pobočkami v 17 krajinách sveta získate osvedčené know-how a podporu skúsených lokálnych tímov.

Optometrista pre GrandOptical

Do novej pobočky v Bratislave, hľadá Jozef, regionálny manažér GrandOptical na Slovensku, nové kolegyne a nových kolegov. Staňte sa súčasťou profesionálneho tímu s dôrazom na ľudský a empatický prístup ku zákazníkom a k sebe navzájom. Pracujte v najlepších obchodných centrách v Bratislave.