cross

Job Offers

S&you regularly offers you vacancies based on the demands and expectations of our clients throughout France. However, don’t hesitate to contact us directly. Knowing you before advertising a vacancy is even better!

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg

Hledáme šikovného člověka, který má zkušenosti jako Údržbář, Seřizovač strojů, Mechanik nebo je alespoň vyučený v oboru a rozumí výrobním technologiím a strojům. Máte příležitost pracovat pro úspěšnou firmu v Brně-Lesné v oblasti výroby a vývoje kosmetického průmyslu. Jedná se o dlouhodobý pracovní poměr.

Ak máte záujem o brigádu v prestížnom eshope, ktorý sa zaoberá predajom širokého sortimentu, ako je elektronika, drogéria, kozmetika a pod., tak toto je ponuka práve pre vás. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a možnosť nastaviť si zmeny podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je zaujímavé platové ohodnotenie s možnosťou týždenných záloh a nástup je možný ihneď.

Do Synergie tímu hľadáme skúseného Koordinátora pre HR projekty, ktorý má rád výzvy, rád komunikuje a a nemá problém s riešením rozličných úloh a požiadaviek. Uplatnite u nás svoje know-how a my vám dáme zázemie silnej značky, súdržný tím a priestor kariérne a osobne napredovať.

Budete pracovat na vysokozdvižným vozíku, průkaz Vám ZDARMA v den nástupu uděláme! Do práce se můžete dopravit z centra Brna bezplatně a nebo si pohodlně zaparkovat auto přímo u areálu. Máte možnost se naučit pracovat v programu SAP a taky pickovat. Práce v naší logistické společnosti je na dvousměnný provoz, který se střídá po týdnech.

Bavia Vás financie a predovšetkým máte zápal pre účtovníctvo? Chceli by ste byť súčasťou medzinárodnej spoločnosti, ale nie členom korporátneho prostredia, kde budete poznať všetkých svojich kolegov? Neváhajte, pošlite svoj životopis a ukážte svoje samostatné komplexné skúsenosti v oblasti účtovníctva už dnes.

Hľadáme pracovníkov na triedenie produktov a balenie bezchybných kusov. Ponúkame príjemné, čisté pracovné prostredie a milý kolektív. Okrem zaujímavého platového ohodnotenia je súčasťou tejto pracovnej pozície atraktívna pracovná doba zabezpečujúca dostatok voľného času.