cross

Job Offers

Synergie regularly offers you vacant positions based on the requirements and expectations of our clients throughout Slovakia and the Czech Republic.

You can find current offers below, or you can register with us and we will contact you with a tailor-made offer.

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Locality: Myjava

Hľadáme šikovných strojníkov linky pre výrobu výrobkov z papiera pre medzinárodnú spoločnosť priamo do kmeňa spoločnosti. Ak Vás ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis. Náplň práce: nastavenie a obsluha stroja na výrobu papierových vreciek podľa určeného rozmeru nastavenie farebnej podtlače podľa vzoru a požiadaviek zákazníka práca na 3 zmeny/ 4 zmeny

Locality: Bratislava

Hľadáme skúseného kandidáta, s relevantným výsledkami, ideálne so skúsenosťou z medzinárodných firiem so silnou orientáciou na výsledok a leadershipom.Náplň práce:- Začneme vzdelávaním, aby ste sa stali skutočným odborníkom na očnú optiku. Zároveň Vás naučíme všetky dôležité veci, ktoré Vám pomôžu efektívne komunikovať so zákazníkom. Klásť tie správne otázky, zistiť aktuálne aj budúce potreby a získať mimoriadne spokojného zákazníka.- Produkt ktorý si zákazník kúpi je stále autentický, podľa individuálnych požiadaviek a potrieb zákazníka. Vzniká na základe kritérií, ktoré zistíte počas rozhovoru. Ide teda o zákazkovú výrobu na mieru.- Práca v optike je skutočne odborná práca. Chce to človeka ktorý má chuť učiť sa, je hravý a zároveň túži priviesť seba, svoju predajňu a svojich kolegov k úspechu bez akýchkoľvek kompromisov- Skvelému lídrovi je jasné, že základom je úsmev, má rád ľudí, je vzorom pre ostatných. Tam kde iní vidia samé prekážky, líder nájde spôsob ako to dosiahnuť. Keď vonku prší, líder má pri sebe stále dáždnik pre všetkých.- Skvelý líder l je empatický, efektívny komunikátor, zároveň má analytické myslenie a vie pracovať s číslami.

Locality: Bratislava

Hľadáme šikovných elektrikárov pre medzinárodnú spoločnosť. Zmenová práca v striedaní, ranná: 6.00 – 18:00, nočná: 18:00 – 6:00, 2 dni voľna.Náplň práce:vykonávanie bežných a špecifických mechanických (softwarové) zásahov vedúcich k vyriešeniu problému/poruchy a obnoveniu prevádzky technologických zariadení;denná inšpekcia kritických častí inštalovanej technológievykonávanie údržby a ošetrovanie zariadení a technológií za účelom umožniť bezporuchový chod teplárenských zariadení;uskutočňovanie pravidelnú a načas predpísanú preventívnu a prediktívnu údržbu;sledovanie a analyzovanie príčiny porúch zariadení,spolupracovanie s odbornými útvarmi na ich odstraňovaní;­údržbárska činnosť v rozsahu opravy a výmeny el. zariadení a MaR (príkl. pohony, teplomer, tlakomer, el. motor ... )

Locality: The Capital Prague

Aktuálně hledáme zodpovědného a zkušeného člověka na pozici Team leader-Specialista logistiky do mezinárodní logistické korporace. U nás získáte zajímavou, dynamickou práci a stanete se součástí týmu milých lidí, kteří jsou zvyklí si navzájem pomáhat. Nepracujeme na směny, jen občas na vás přijde řada s prací ve svátek. Logistický tým, sídlící v Praze-Nových Butovicích, zajišťuje logistické služby pro projekty po celém světě.