fbpx
cross

Job Offers

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Locality: Bratislavský kraj, Bratislava

Do našej personálno-poradenskej spoločnosti Synergie hľadáme šikovnú Office Assistant - osobu, ktorá pre našich hostí vytvorí nezabudnuteľný prvý dojem a zároveň nám pomôže dosiahnuť bezproblémový chod kancelárie. U nás môžeš pracovať na full time, part time alebo dohodou. Ponúkneme Ti priestor na vlastné nápady a sebarealizáciu. Taktiež ťa odmeníme formou rôznych benefitov (finančné odmeny, školenia a kurzy, multisport karta...aťd.).

Locality: Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom

Ponúkame stabilnú prácu pre nášho klienta v Novom Meste nad Váhom, ktorým je medzinárodná výrobná spoločnosť pre automotive. Budete sa priamo podieľať na výrobe a montáži vonkajších a vnútorných spätných zrkadiel pre prestížne automobilové značky. Ubytovanie a doprava v rámci Nového Mesta a okolia (Piešťany a Trenčín) je ZADARMO.

Locality: Jihomoravský kraj, Brno

Do týmu hledáme kolegu, který nám pomůže s administrativou a překlady z/do ruštiny nebo ukrajinštiny. Hledáme zodpovědného člověka, který mluví plynně česky i rusky a bude k dispozici při zaučování pracovníků ze zahraničí. Pokud jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi, neváhejte nám zaslat životopis!

Locality: Bratislavský kraj, Senec

Hľadáte si stabilnú a dobre platenú brigádu? Práve naberáme brigádnikov na balenie a štítkovanie tovaru v Senci. Ide o fyzicky nenáročnú prácu, ktorá je mimoriadne vhodná pre študentov. Doprava zabezpečená nie je - nutné zabezpečiť si sám autom alebo autobusom (zástavka Horný majer). Pracovná doba je od 8:00 do 16:00.

Locality: Jihomoravský kraj, Brno

Hledáme parťáka, který nám pomůže s překlady z/do ukrajinštiny a zároveň koordinací zaměstnanců. Hledáme zodpovědného člověka, který mluví plynně česky i ukrajinsky a bude k dispozici při zaučování pracovníků z Ukrajiny. Pokud splňujete naše požadavky, jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi, neváhejte nám zaslat životopis!

Locality: Bratislavský kraj, Bratislava

Hľadáte si stabilnú a dobre platenú prácu operátora v Bratislave? Ponúkame Vám prácu operátora zariadení v Devínskej Novej Vsi. Plat bežne dosahuje viac ako 1000€ mesačne. V prípade dochádzania do práce Vám vzniká nárok na príspevok na dopravu. V prípade záujmu nám neváhajte poslať váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Locality: Německo

Hledáme kolegy na pozici skladového operátora 50 Km od Chebu do Německa! Budete pracovat v logistické společnosti, která se zabývá výrobou v oblasti medicíny, průmyslu a obchodu. Pokud se dorozumíte německy, umíte řídit vysokozdvižní vozík je to práce právě pro vás. Čeká na Vás skvělý tým kolegů, kteří Vás rádi vše potřebné zaučí.. Budete pracovat na dvě směny a k tomu budete mít skvělou mzdu a také roční bonusy.