cross

LINKEDIN OFFERS

Locality:

Zdravím Vás, hledám seřizovače, který ví co má dělat! Potřebuji odborníka, který se vyzná v technické dokumentaci, nastaví stroj, zkontroluje správnost výrobku, při poruše si bude vědět rady... ale co Vám budu povídat, však to znáte. Průměrný výdělek je u nás 50.000 Kč. Dá se vydělat i víc, ale to nechci slibovat hned na začátku. K tomu se dopracuješ postupně, až to u nás poznáš.

Locality: Nitriansky kraj

Vašou náplňou práce bude zodpovedať za plynulý a efektívny chod výrobných liniek, na ktorých sa vyrábajú výrobky z plastu. Následne sa dané výrobky vážia a balia. Používanie strojov nie je vôbec náročné.PRACOVNÁ DOBA: 3-zmenná prevádzkaRanná zmena: 06:00 - 14:00Poobedná zmena: 14:00 - 22:00Nočná zmena: 22:00 - 06:00

Locality: Ostrava

Využij kariérní příležitosti a přidej se k nám! Právě rozšiřujeme tým elektrotechniků a nabízíme náborový příspěvek 20 000 Kč. Pokud máš vystudovanou střední školu v oboru elektrotechniky a už máš nějaké zkušenosti, tato příležitost je právě pro Tebe. Čeká tě pravidelné navyšování mzdy, 13. a 14. mzda, příspěvek na dopravu a spoustu dalších benefitů!

Locality: Ostrava

Posilujeme tým strojních mechaniků! Pokud máš zkušenosti na obdobné pozici anebo středoškolské vzdělání v oboru strojírenství, hledáme právě Tebe! U nás se ti bude mzda každým rokem navyšovat, dostaneš 13. a 14. mzdu, a navíc Ti přispějeme na dopravu do práce!

Locality: Bratislava

Do nášho slovenského SYNERGIE tímu hľadáme šikovnú/ho Office Asistentku/a so skvelými organizačnými zručnosťami a schopnosťou zabezpečiť plynulý chod kancelárie v Bratislave. Pokiaľ sa chcete stať súčasťou medzinárodnej a dynamickej spoločnosti, ktorá má víziu byť top personálnou agentúrou na lokálnych trhoch, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Locality: Hlavní město Praha, východ, Praha - východ, západ, Praha - západ

Предлагаем работу на современном складе охлажденных или замороженных продуктов в Ржичанах у Праги. Опыт работы приветствуется.

Locality: Praha - východ, Hlavní město Praha, východ

Предлагаем Вам возможность стать партнёром нашей команды на складе косметики в Ржичанах у Праги! Если вы можете похвастаться опытом работы на складе, то мы ищем именно вас!

Locality: Praha - východ, východ

HLEDÁME ŘIDIČE RETRACKU! Doprava zdarma, mzda až 39tis Kč a mnoho dalšího

Locality: Bratislava

Hľadáme nových kolegov do očnej optiky v OC Nivy, OC Bory Mall a OC Central v Bratislave.Čo bude Vaša práca?-predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok-poradenstvo pri výbere produktov-komunikácia so zákazníkom-spolupráca s optometristom-vybavovanie drobnej administratívy spojenej s chodom optiky