cross

LINKEDIN OFFERS

Hledáme šikovného člověka, který má zkušenosti jako Údržbář, Seřizovač strojů, Mechanik nebo je alespoň vyučený v oboru a rozumí výrobním technologiím a strojům. Máte příležitost pracovat pro úspěšnou firmu v Brně-Lesné v oblasti výroby a vývoje kosmetického průmyslu. Jedná se o dlouhodobý pracovní poměr.

Ak máte záujem o brigádu v prestížnom eshope, ktorý sa zaoberá predajom širokého sortimentu, ako je elektronika, drogéria, kozmetika a pod., tak toto je ponuka práve pre vás. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a možnosť nastaviť si zmeny podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je zaujímavé platové ohodnotenie s možnosťou týždenných záloh a nástup je možný ihneď.

Do Synergie tímu hľadáme skúseného Koordinátora pre HR projekty, ktorý má rád výzvy, rád komunikuje a a nemá problém s riešením rozličných úloh a požiadaviek. Uplatnite u nás svoje know-how a my vám dáme zázemie silnej značky, súdržný tím a priestor kariérne a osobne napredovať.

Budete pracovat na vysokozdvižným vozíku, průkaz Vám ZDARMA v den nástupu uděláme! Do práce se můžete dopravit z centra Brna bezplatně a nebo si pohodlně zaparkovat auto přímo u areálu. Máte možnost se naučit pracovat v programu SAP a taky pickovat. Práce v naší logistické společnosti je na dvousměnný provoz, který se střídá po týdnech.

Bavia Vás financie a predovšetkým máte zápal pre účtovníctvo? Chceli by ste byť súčasťou medzinárodnej spoločnosti, ale nie členom korporátneho prostredia, kde budete poznať všetkých svojich kolegov? Neváhajte, pošlite svoj životopis a ukážte svoje samostatné komplexné skúsenosti v oblasti účtovníctva už dnes.

Hľadáme pracovníkov na triedenie produktov a balenie bezchybných kusov. Ponúkame príjemné, čisté pracovné prostredie a milý kolektív. Okrem zaujímavého platového ohodnotenia je súčasťou tejto pracovnej pozície atraktívna pracovná doba zabezpečujúca dostatok voľného času.

Do rodinné výrobní společnosti se sídlem v Telnici hledáme nového šikovného kolegu do týmu! Máš zkušenosti s práci ve výrobě? Umíš řídit malý tým pracovníků a Quality management system pro tebe není cizí pojem? Tak se k nám přidej na pozici Vedoucí směny.

Do české stavební společnost se sídlem v Brně, hledáme nového člena do dynamického a mladého kolektivu na pozici Stavební Technik. Nemáte problém se zorientovat ve výkresové dokumentaci? Baví Vás administrativa a jste organizační typ? Váš den se bude odehrávat především v kanceláři, kde na vás čeká kompletace dokladů, technická příprava staveb, vypisování tendru pro subdodavatele, vyhotovování technických předpisů a mnoho dalšího. Každý den bude velmi pestrý.

Hľadáme programátorskú posilu na vývoj ucelených riešení portálového alebo intranetového charakteru, ale aj na vývoj vlastných produktov. Chceš pracovať pre slovenskú spoločnosť, ktorá je certifikovanou autoritou v oblasti bezpečnej elektronickej komunikácie?

Hledáme montážní dělníky do naší úspěšné mezinárodní výrobní společnosti! Nebudeš to k nám mít daleko, jsme jen 10 minut autobusem od centra Brna. Máme zájem o více či méně zkušené operátory, ale i o absolventy - všechno Tě naučí zkušení kolegové, nemáš se čeho bát :o) . Pokud stojíš o dlouhodobý pracovní poměr a jsi v pohodě s prací na tři směny, jsi pro nás IDEÁLNÍ KANDIDÁT!

Máte zkušenosti s obsluhou CNC či NC strojů nebo jste absolvent oboru? Láká Vás práce na moderních strojích a se špičkovými technologiemi? Chcete být součástí stabilní a prosperující společnosti? Máte zájem o princeznu a půl království? Dejte nám o sobě vědět! Nadnárodní společnost, která se zabývá výrobou hydraulických a elektronických komponentů pro nákladní a užitková vozidla, hledá posilu do svého týmu CNC operátorů.

Chceš zdárně nastartovat kariéru v kvality inženýrství nebo už nějaké zkušenosti z oboru máš a chceš se dále rozvíjet? Velice rádi dáme příležitost i lidem, kteří jsou absolutně bez praxe a neleknou se anglických slovíček. Záleží nám nejvíce na poctivosti a ochotě vzít příležitost pevně do svých rukou. V takovém případě se rádi podělíme o know how a zajistíme jak kariérní tak mzdový růst.

Chcete pracovať pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá získala ocenenia za svoj inteligentný produkt? Ako Data engineer budete patriť do konzulting tímu a budete pomáhať klientom získavať a udržiavať dáta. Budete mať možnosť podieľať sa na vytváraní procesov, získavaní dát a ich udrzateľnosť.

Konzultačná SW spoločnosť s pevným zázemím, poskytujúca riešenia šité na mieru, hľadá na svoje projekty, ktoré sú z rôznych oblastí, Java Developer-a. Spoločnosť pracuje s rozsiahlym spektorom technológií, či už ide o SE alebo EE. Rovnako sa dá výborne zužitkovať aj znalosť Springu a Hibernate, ale pokiaľ ovládaš aj iné frameworky, určite ich využiješ. Tak neváhaj a príhlás sa.

Hľadáme šikovných pracovníkov na triedenie produktov a balenie bezchybných kusov. Ponúkame príjemné, čisté pracovné prostredie a milý kolektív. Okrem zaujímavého platového ohodnotenia je súčasťou tejto pracovnej pozície atraktívna pracovná doba zabezpečujúca dostatok voľného času.

Hľadáme šikovných skladníkov a skladníčky pre prosperujúcu logistickú spoločnosť. Novootvorený sklad ponúka príležitosť pre sebarealizáciu, nadobudnutie nových skúseností, poznatkov a v neposlednom rade kariérny rast. Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy. Ide o prácu na JEDNU ZMENU (8:00 - 16:30) počas pracovných dní. Zaručené sú voľné víkendy. Ak sa chceš podieľať na rozbehu niečoho nového, toto je ponuka pre Teba.

Have you ever thought of doing a challenging job abroad? Would you like to use your professional skills to improve somebody’s life? Are you willing to leave your family for several months to go and work in a developing country? If you answered “yes” to at least one of these questions, read further! With ongoing conflicts around the world as well as the occurrence of natural disasters, the need for mental health professionals with experience in dealing with trauma has increased in MSF projects. The main task of mental health professionals during their mission with MSF is training local specialists in crisis intervention and psycho-social first aid. Together with the local staff, they attempt to help victims come to terms with traumatic experiences after war and displacement or deportation, by means of counselling, modelling, and art therapy, as well as through occupational therapy.

Hledáš uplatnění v oblasti optometrie? Rád/a pracuješ se zákazníky? Chceš pomoci lidem s vyšetřením jejich zraku a následně doporučit vhodné řešení? Tak neváhej a kontaktuj nás! V současné době pro našeho zákazníka hledáme nové členy/ky do týmu.

Jsi komunikativní? Rád/a pracuješ se zákazníky? Hledáš uplatnění v oblasti asistenta/ky prodeje? Chceš se v této oblasti naučit něco nového? Tak neváhej a kontaktuj nás! V současné době pro našeho zákazníka hledáme nové členy/ky do týmu.

Pro společnost zabývající se výrobou pěnových izolačních polyetylenů, hledáme Facility&EHS Specialistu, který zajistí dodržování veškerých interních a externích bezpečnostních standardů. Pokud už máte nějaké zkušenosti z výrobního prostředí a nedělá Vám problém domluvit se anglicky, pak je tohle ideální šance najít uplatnění v mezinárodní společnosti, která se rozrůstá a účastní na mnoha neobvyklých projektech.

Pre nášho klienta, ktorý patrí k vedúcim poskytovateľom kompletných facility manažment služieb, hľadáme skúseného kalkulanta. Ak máte skúsenosti s tvorbou kalkulácií/cenových ponúk a znalosť programu CENKROS, staňte sa súčasťou stabilnej a silnej medzinárodnej značky.

Naším klientom je silná obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá už vyše 60 rokov presadzuje trendy vo výrobe betónových výrobkov. Máte vzdelanie alebo prax v oblasti stavebníctva? Riešili ste zákaznícke reklamácie? Staňte sa súčasťou novovybudovaného technického oddelenia a posuňte svoju kariéru na medzinárodnú úroveň! Hľadáme skúseného reklamačného technika pre zastrešenie medzinárodných reklamácií. Miesto výkonu práce je Sereď a cestovanie do krajín strednej a východnej Európy.

Ak chcete preniknúť do tajov dynamického sveta náboru a výberu zamestnancov, chcete sa učiť od profesionálov, profesne a kariérne rásť, máme pre Vás ponuku HR Researchera v náborom tíme, ktorý sa špecializuje na oblasť výroby, logistiky a predaja.

Významná česká společnost v lokalitě Moravský Krumlov, zaměřená na výrobu a prodej zdravotnické techniky, hledá více či méně zkušeného obráběče kovů. Nabízíme zázemí menší firmy rodinného charakteru, zaměřenou na spokojenost svých zaměstnanců.

Chtěl by jsi začít nový rok se změnou? Tak neváhej a pojď dělat k nám na pozici Montážní pracovník ve výrobní společnosti. Chtěl by jsi si vzít sebou kamaráda? Nevidím v tom žádný problém. Budeš pracovat ve třísměnným provozu v Brně. Vše potřebné tě zaučíme.

Budete pracovat na vysokozdvižným vozíku, průkaz Vám ZDARMA uděláme! Zaměstnaní budete přímo do KMENE společnosti. Práce v naší automobilové výrobní společnosti je na dvousměnný provoz. Zaškolení probíhá v Bezděčíne a po zaškolení se můžete přesunout do nové moderní haly v Bakově nad Jizerou.

Pre medzinárodne pôsobiacu obchodno-výrobnú spoločnosť v oblasti stavebníctva hľadáme skúseného obchodníka pre Banskobystrický kraj. Ak ste mali skúsenosť v riadení svojho portfólia klientov v stavebníctve (sieť stavebnín, architekti, projektanti ...), máte schopnosť budovať a udržiavať dlhodobé pozitívne vzťahy so zákazníkmi, budeme radi, ak nám pošlete svoje CV. Spoločnosť ponúka rozmanité portfólio produktov, v oblasti úpravy vonkajšieho priestoru (dlažby, ploty, múrové systémy, záhradné osvetlenie...).

Pre nášho klienta, európskeho lídra v manažmente pohľadávok (nemocnice, zdravotnícky sektor, verejný sektor), hľadáme kandidáta na pozíciu Špecialista pohľadávok. Ak máte skúsenosti s administratívnou prácou, minimálne 2 ročnú skúsenosť na pozícii AR (Accounts Receivable) a aktívne komunikujete po anglicky, neváhajte a pošlite nám svoj životopis!

For our client, international banking group, we are looking for candidate, experienced in receivables administrative task, and with communicative English.

Chceš pracovať pre úspešnú IT slovenskú firmu, ktorá získala investíciu za inteligentný produkt pre automatické vyhľadávanie, analýzu a optimalizáciu podnikových procesov? Niekoľko rokov po sebe získali aj ocenenie od Microsoft. Ak rád komunikuješ a vieš pohotovo riešiť problémy, ponúkame ti pracovnú príležitosť a množstvo výhod.

Do medzinárodnej spoločnosti, hľadáme zodpovedného pracovníka, ktorý má priamu skúsenosť na pozícii colného deklaranta. Ak ste navyše komunikatívny a máte tímového ducha či skúsenosť s vedením tímu v rámci colnej deklarácie, hľadáme práve Vás!

Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá je zameraná na predaj nielen okien, ale aj ďalších produktov, hľadáme obchodného zástupcu. Ste obchodník z technickej oblasti, máte skúsenosti s udržiavaním aktuálnych obchodníckych vzťahov, ale nerobí Vám problém ani aktívna akvízia nových príležitostí? Hľadáme práve Vás!

Hledáme šikovného člověka, který má rád různorodou práci a práce na jednom místě ho nebaví. Umí opravit různé nářadí, ale také třeba zapojit el. kabely nebo zapojit elektro rozvody, případně řídit VZV. Nástup je možný ihned.

Ak rád pracuješ v sklade a nemáš preukaz VZV, ale rád by si ho spravil, neváhaj nás kontaktovať. Do skladu vo Vajnoroch hľadáme skladníka, ktorý má už skúsenosti a je ochotný pracovať na 2 zmeny. Preukaz na VZV Ti zabezpečíme, rovnako máš zaručené voľné víkendy a týždenné zálohy.

Jsme mezinárodně uznávaná výrobní společnost v oblasti výroby hydrostatických pohonů pro automobilový průmysl. Jsme natolik úspěšní, že rozšiřujeme tým montážních dělníků. A to je příležitost pro vás - více či méně zkušené operátory či absolventy! Hledáme spolehlivé lidi, kteří hledají dlouhodobý pracovní poměr a chtějí se naučit něco nového. U nás získáte praxi a najdete i příležitost k profesnímu růstu – a to vše 10 min. od centra Brna. Vhodné pro Brňáky i Nebrňáky. Všechno vás naučí zkušení kolegové, nemáte se čeho bát.

Hľadáme šikovných pickerov a skladníkov, ktorých zaujímajú autá a motorky a všetko, čo k nim patrí. Ak si vyberieš nás, získaš mnoho výhod. Vieme ponúknuť týždenne zálohy, výborný kolektív, motivujúce platové ohodnotenie. Samozrejmosťou sú aj voľné víkendy.

Obsadzujeme pozíciu Skladníka pre prosperujúcu logistickú spoločnosť. Ak sa chceš podielať na rozbehu niečo nového, toto je ponuka pre teba. Byť pri zrode nových skladových priestorov prináša príležitosť pre sebarealizáciu, nové poznatky a kariérny rast. Nemusíš sa báť, všetko ťa naučíme.

Hľadáme šikovných pracovníkov na triedenie produktov a balenie bezchybných kusov. Ponúkame príjemné, čisté pracovné prostredie, milý kolektív a najmä zaujimavú pracovnú dobu s relevantným ohodnotením.

Hľadáme šikovných operátorov/ky výroby, Nie je to náročná práca, je však dôležita jemnosť a precíznosť. Práca je na šesť až osem týždňov, kde ak vydržíte dostanete ešte 300 eur navyše k výplate. Pracovný čas je osem hodín a pracuje sa buď v štvorzmennej alebo trojzmennej prevádzke. Poskytujeme ubytovanie.

Obsadzujeme pozíciu Skladníka pre prosperujúcu logistickú spoločnosť. Ak sa chceš podielať na rozbehu niečo nového, toto je ponuka pre teba. Byť pri zrode nových skladových priestorov prináša príležitosť pre sebarealizáciu, nové poznatky a kariérny rast. Nemusíš sa báť, všetko ťa naučíme.

Chceš sa stať súčasťou najväčších rozbehnutých projektov? Jeden z nich je napr. aj v Indonézii. Pri práci budeš využívať cloud platformu AWS, Ansible a iné. Potrebná je znalosť UNIX/Linux administrácie. A ak rád cestuješ a spoznávaš novú kultúru, potom je tu príležitosť práve pre teba.

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je najväčším producentom dreveného nábytku hľadáme agronóma, terénneho špecialistu, ktorý bude mať pod palcom jednotlivé plantáže topoľových stromov. Ak nemáš rád prácu v kancelárii a preferuješ tú v prírode, poď kontrolovať a koordinovať prácu dodávateľov.

Ako HR Consultant so špecializáciou na IT pozíciu u nás v S&you - SYNERGIE sa stanete súčasťou skúseného tímu, ktorý obsadzuje pozície u renomovaných spoločností a start- upov na slovenskom trhu. Vo vašich rukách sa ocitne budúcnosť slovenských talentov v oblasti IT, Telco, Fintech. Množstvo vývojárov, IT špecialistov a manažérov, ktorým S&you - SYNERGIE pomohla nájsť prácu, dnes programujú aplikácie, ktoré denne používame, obsluhujú špičkové technológie alebo pomáhajú zahraničným firmám uspieť na našom trhu. Z mnohých z nich sa stali naši klienti. V zázemí nadnárodnej spoločnosti s 50. ročnou tradíciou, 750 pobočkami v 17 krajinách sveta získate osvedčené know-how a podporu skúsených lokálnych tímov.

S&you hledá manažera kvality s plynulou angličtinou a se zkušeností v automotive průmyslu. Naším klientem je francouzská automotive společnost, Tier 1, která spolupracuje se zákazníky jako je například BMW, Audi, VW group, Porsche a další. Máte možnost patřit do top managementu velké společnosti, která nabízí množství bonusových programů, automobil k vlastnímu užívání, 5 týdnů dovolené, 13. plat a mnoho dalších benefitů. Náš klient hledá vedoucího kvality pro svůj závod, který je na rozmezí mezi středočeským a jihočeským krajem.

Do medzinárodnej spoločnosti, hľadáme zodpovedného pracovníka, ktorý má priamu skúsenosť na pozícii colného deklaranta. Ak ste navyše komunikatívny a máte tímového ducha či skúsenosť s vedením tímu v rámci colnej deklarácie, hľadáme práve Vás!

Máš prax v oblasti návrhu a dimenzovania počítačových sietí alebo v telekomunikáciách? Úlohou technického inžiniera pre mobilné packet core siete je organizovať, plánovať a dimenzovať vybrané platformy. Výzva? Určite áno, odprezentuj sa nám a získaj prácu snov.

Baví ťa vývoj Back- endu aj Front- endu? Chceš sa stať súčasťou šikovných Web developerov v Bratislave? Britská spoločnosť otvára pobočku na Slovensku a ty máš možnosť byť pri jej vzniku. Atraktívna príležitosť podieľať sa na vytvorení a nastavení novej pobočky. Hľadáme Full-stack web developerov so znalosťami a praktickými skúsenosťami s PHP, Javascript, SQL.

Konzultačná SW spoločnosť s pevným zázemím, poskytujúca riešenia šité na mieru, hľadá na svoje projekty, ktoré sú z rôznych oblastí, Java Developer-a. Spoločnosť pracuje s rozsiahlym spektorom technológií, či už ide o SE alebo EE. Rovnako sa dá výborne zužitkovať aj znalosť Springu a Hibernate, ale pokiaľ ovládaš aj iné frameworky, určite ich využiješ. Tak neváhaj a príhlás sa.

Pro našeho klienta, kterým je gigantická mezinárodní investiční skupina, hledáme zkušeného specialistu na IFRS a konsolidace ve skupině.

We are looking for Polish speaking candidates for our client, strong leasing company in Bratislava. If you have Polish on a very active level, be sure to let us know about yourself. Work experience is not required for the position, although it may be an advantage if you have worked in a position with customers.

Máte skúsenosti so softvérovou integráciou a webovými službami? Chceli by ste pracovať na zaujímavých zahraničných projektoch a vystupovať v pozícii experta v rámci celej skupiny? Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú telekomunikačnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu IT analytika. Pokiaľ máte aktívnu znalosť angličtiny, láka vás technická pozícia s dôrazom aj na projektový manažment, neváhajte a rozbehnite svoju kariéru naplno!

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti telekomunikácií. Hľadáme šikovného kandidáta so skúsenosťami v oblasti správy a administratívy Big data infraštruktúry. Výzva? Určite áno, dajte nám o sebe vedieť a získajte prácu snov.

Chcete pracovať pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá získala ocenenia za svoj inteligentný produkt? Ako Data engineer budete patriť do konzulting tímu a budete pomáhať klientom získavať a udržiavať dáta. Budete mať možnosť podieľať sa na vytváraní procesov, získavaní dát a ich udrzateľnosť.

Chcete byť súčasťou rýchlo sa rozrastajúcej slovenskej IT spoločnosti? Hľadáme skúseného Product Owner-a, ktorý bude zodpovedný za inteligentný produkt slúžiaci pre automatické vyhľadávanie a analýzu podnikových procesov. Náš klient verí vo svojich zamestnancov, podporuje ich jedinečnosť a dáva im priestor na vlastné rozhodnutia. Dajte nám preto o sebe vedieť!

Chceš pracovať pre úspešnú IT firmu, ktorá získala ocenenie za inteligentný produkt pre automatické vyhľadávanie, analýzu a optimalizáciu podnikových procesov. Niekoľko rokov po sebe získali ocenenie od Microsoftu. Hľadáme šikovného testera so znalosťou C# a chuťou naplno sa venovať automatizácií. Pokiaľ práve v tomto vidíš svoje budúce pôsobenie, neváhaj a daj nám sebe vedieť.

Pracujte pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá získala viaceré ocenenia a rozšírila svoje pôsobenie do sveta. Naš klient je poskytovateľ softvéru Process Mining slúžiaci na optimalizáciu firemných procesov. Rád komunikuješ so zákazníkmi a zisťuješ ich potreby? Baví ťa hľadať riešenia? Využite svoje vedomosti so Salesforce Service Cloud, Salesforce Marketing Cloud a pridajte sa do konzulting tímu.

Naším klientom je úspešná IT slovenská firma, ktorá získala investíciu za inteligentný produkt pre automatické vyhľadávanie, analýzu a optimalizáciu podnikových procesov. Niekoľko rokov po sebe získali ocenenie od Microsoftu a IT Gala. Príležitosť pridať sa do tímu ako Aplikačný support zákazníkov vo svete.

Máš záujem o nové skúsenosti z medzinárodnáho prostredia? Líder v oblasti telekomunikácií vyvíja IP routre a gateway-e do mobilných sietí a hľadá do svojho tímu C- programátorov so znalosťou Linuxu. Budeš sa venovať projektom pre klientov z Holandska a taktiež zo Silicon Valley. Keď je práve táto príležitosť, to čo hľadáš, neváhaj nás kontaktovať.

Network IP divízia Telco spoločnosti, fokusovaná na programovanie softwareov do rôznych switchov, gatewayov a routrov, hľadá Test engineera na automatizované testovanie. Tvojou ulohou bude vytvárať automatizované testy v Linuxe, na medzinárodných projektoch napríklad aj pre klientov zo Silicon Valley. Tak neváhaj a ozvi sa nám.

Máš prax v oblasti návrhu a dimenzovania počítačových sietí alebo v telekomunikáciách? Úlohou technického inžiniera pre mobilné packet core siete je organizovať, plánovať a dimenzovať vybrané platformy. Výzva? Určite áno, odprezentuj sa nám a získaj prácu snov.

Naším klientom je švajčiarska spoločnosť, ktorá je technickým lídrom pre wealth manažment a správu majetku. Projekty v oblasti bankovníctva, poisťovníctva s agilným vývojom. Príležitosť pridať sa ku skúseným kolegom ako Java developer pre BPM systémy.

Máte schopnosť zrozumiteľne komunikovať a identifikovať potreby zákazníka? Hľadáme skúseného IT analytika, ktorý bude súčasťou projektov zameraných na CRM riešenia, porfolio management system a iné zaujímavé projekty. Príležitosť byť nielen analytik, ale i viesť 3- členný tím analytikov.

Naším klientom je švajčiarska spoločnosť, ktorá je technickým lídrom pre wealth manažment a správu majetku. Projekty v oblasti bankovníctva, poisťovníctva s agilným vývojom. Príležitosť pre skúseného QA Engineera so skúsenosťou s automatizovaným testovaním.

Nová příležitost pro Vás! Chtěl by jsi se přidat do týmu mezinárodní výrobní společnosti se sídlem v Brně? Tak neváhej a pojď dělat k nám na pozici NC Operátor. Budeš pracovat ve třísměnným provozu v Brně. Vše potřebné tě rádi zaučíme!

Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá je zameraná na predaj nielen okien, ale aj ďalších produktov, hľadáme obchodného zástupcu. Ste obchodník z technickej oblasti, máte skúsenosti s udržiavaním aktuálnych obchodníckych vzťahov, ale nerobí Vám problém ani aktívna akvízia nových príležitostí? Hľadáme práve Vás!

Renomovaná mezinárodní personálně-poradenská společnost SYNERGIE je tradičním dodavatelem lidských zdrojů do průmyslu v Evropě, Americe a Austrálii. Díky 50ti letému mezinárodnímu know-how, orientaci na rostoucí průmyslové obory a inovace jsme se stali 5. největším dodavatelem HR služeb v Evropě. V České republice jsme se za 25 let stali partnerem nejvýznamnějších průmyslových podniků, především v oblasti automobilového průmyslu a jeho dodavatelských řetězců. Od letošního roku jsme jediným HR partnerem Svazu chemického průmyslu ČR. Právě uvádíme v ČR a SR na trh novou značku prémiového recruitmentu S&you a rozšiřujeme naše týmy. Nabízíme výjimečnou příležitost zkušenému Recruiterovi se vztahem k technice, kterému umožníme vyrůst v mezinárodním prostředí. Náš TECH tým obsazuje specializované a manažerské pozice u našich klientů, významných českých i mezinárodních společností: – automotive, logistika, strojírenství, stavebnictví, chemický průmysl, energetika. Jako Recruiter v SYNERGII získáte podporu zkušených kolegů a mezinárodní know-how, budete využívat vybudovaného dobrého jména SYNERGIE u klientů na průmyslovém trhu a možnost zapojit se do mezinárodních projektů. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce, a proto zaměstnancům poskytujeme prostředky k tomu, aby se u nás vzdělávali, rostli a dosahovali profesních cílů, včetně možnosti mezinárodní kariéry. Sídlíme v unikátním prostředí co-workingu Hub Hub v centru Prahy, kde budete mít k dispozici celou řadu možností, které usnadní vaši práci: moderní technické prostředky, téměř nekonečnou řadu pracovních míst i relaxu, působivé interiéry a prostor pro připojení se k místní komunitě.

Jednička na trhu reklamních a dárkových předmětů v České republice hledá příjemného nákupčího. Pokud mluvíte anglicky, pozice je pro vás to pravé.

Hľadáme programátorskú posilu na vývoj ucelených riešení portálového alebo intranetového charakteru, ale aj na vývoj vlastných produktov. Chceš pracovať pre slovenskú spoločnosť, ktorá je certifikovanou autoritou v oblasti bezpečnej elektronickej komunikácie?

Chceš pracovať pre slovenskú poprednú produktovú IT spoločnosť, ktorá je poskytovateľov softvéru Process Mining na trhu, ktorý premieňa firemné údaje na hodnotu poskytovaním vizuálnych náhľadov do procesov? Spoločnosť získala niekoľko ocenení za svoj inteligentný produkt. Rozširuje preto tím o SAP špecialistov pre dátové moduly. Vo svojej práci budeš mať samostatnosť a zodpovednosť za prijímanie rozhodnutí a dosahovanie výsledkov. Vzrušujúce výzvy každý deň s množstvom príležitostí učiť sa a rozvíjať sa osobne aj profesionálne.

Rozširujeme náš bratislavský tím o ďalšiu analytickú posilu. Náš klient robí vývoj ucelených riešení portálového a/alebo intranetového charakteru, ale aj vývoj vlastných produktov. Máš príležitosť byť nielen analytikom, ale aj možnosť riadenia projektov. Preto neváhaj a kontaktuj nás.

S&you hledá manažera kvality s plynulou němčinou a se zkušeností v automotive průmyslu. Naším klientem je německá automotive společnost, Tier 1, která spolupracuje se zákazníky jako je například BMW, Audi, VW group, Porsche a další. Máte možnost patřit do top managementu velké společnosti, která nabízí množství bonusových programů, automobil k vlastnímu užívání, 5 týdnů dovolené, 13. plat a mnoho dalších benefitů. Náš klient hledá vedoucího kvality pro svůj závod v Plzeňském kraji, který bude občas dojíždět do Německa.