cross

Kariéra v SYNERGIE

PRIDAJ SA K NÁM

Náš každodenný život: služba firmám a kandidátom a vytváranie silného a udržateľného „prepojenia“. Čo je našou ambíciou? Pokračovať v raste v súlade s požiadavkami na výkon a lokálny rast. Čo takto zdieľať tento spôsob myslenia s nami?

https://www.synergie.sk/content/uploads/2020/03/foto_onas_synergie_web_smal-450x450.jpg

Náš pracovný deň: metóda, procesy a srdce

V SYNERGIE sme presvedčení, že pre úspech našich každodenných aktivít je nevyhnutný pevný a úprimný vzťah s našimi klientmi a kandidátmi. To samozrejme stojí viac námahy než čokoľvek iné… Ale súčasne to poskytuje potešenie z toho, ako žijeme a ako zvládame naše úlohy. Dívať sa a počúvať, aby sme mohli efektívnejšie pomáhať, je našou filozofiou.

Podpora vášho úspechu

Podať vám každú šancu na úspech je jednou z našich priorít, čo je dôvodom, pre ktorý kladieme obzvlášť pozornosť na kvalitu zdrojov a procesov, ktoré vám sprístupníme. S možnosťou uspokojiť požiadavky našich kandidátov a klientov vám ponúkame garanciu úspechu.

Staň sa súčasťou nášho dobrodružstva naprieč Slovenskom i v zahraničí

Naša firma má v súčasnosti 20 konzultantov po celom Slovensku a expanduje za naše hranice, pričom stále zostáva v čo najužšom kontakte s našimi klientmi a kandidátmi. Ak hľadáte kariérne dobrodružstvo s človekom v srdci svojich projektov, mali by sme sa hneď stretnúť!

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/iStock-646414846-redimensionneWeb_0.jpg

Poslať životopis

Podporované typy súborov: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. veľkosť: 64 MB.
Súhlas so spracovávaním osobných údajov(Povinné)

This field is for validation purposes and should be left unchanged.