Alexandra Rudyová

Alexandra Rudyová

Konzultant

Krátko z mojej minulosti

Môj pracovný život sa začal hneď po ukončení strednej školy. Popri externom štúdiu ekonomiky podnikania, so zameraním na riadenie podniku, som sa naplno venovala aj práci. Moja kariéra sa teda začala v úplne odlišnej oblasti. Keď som však prišla do reálnej praxe a začala riešiť nekonečný kolobeh čísel a výkazov, zistila som , že toto nie som ja. Práve naopak! Som akčná a dynamická a vyhľadávam prácu s ľuďmi, kde sa stále niečo deje.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Pracovný deň začínam svojou slabou kávou à la kakao. Začínam čítaním mailov a riešením urgentných záležitostí. V priebehu dňa mám v priemere  dva pohovory , na ktoré je potrebné sa dôkladne pripraviť. Zároveň  do každodenných povinností zapájam aktívne oslovovanie kandidátov a neustále telefonovanie. Pomedzi to vtesnám komunikáciu s klientmi, či riešenie interných záležitostí. Pracovné miesto opúšťam, keď viem, že som všetky dôležité úlohy daného dňa  splnila.

Prečo ma baví pracovať v SYNERGIE?

Práca  konzultantky v Synergie sa mi veľmi páči. Predstavuje spojenie  komunikácie a manažmentu. Najobľúbenejšou činnosťou je pre mňa vedenie pohovoru a všeobecne komunikácia. Rada stretávam nových ľudí a snažím sa im pomáhať v ich kariére. Pridanou hodnotou tejto práce je,  keď vám zrazu zavolá neznámy človek, ktorý vás poprosí o radu, na základe skvelej referencie od známeho 🙂 Rada sa venujem profesiám, ktoré si vyžadujú viac pochopenia a študovania. Oceňujem, že dostávam priestor úzko komunikovať s významnými  klientmi – spoločnosťami rôznych smerov, čo neuveriteľne obohacuje moje obzory a všeobecný prehľad.

Keď nepracujem…

Venujem sa naplno rodine a kamarátom. Najradšej mám letné obdobie, ktoré trávim ideálne pri vode v kombinácii s plážovým volejbalom. Letné večery sú v rytme latina, keďže hudba a tanec sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Mojou najväčšou túžbou a zároveň snom bolo založenie vlastnej tanečnej školy. Ako každý človek, aj ja rada leňoším a niekedy mám rada“ničnerobenie“ .  Keď sa chcem vzdelávať, rada siahnem po náučnej knihe, ktorá ma profesijne či osobnostne posunie opäť niekam vpred.