Barbara Kotlárová

Barbara Ostrochovská

Customer Experience Manager CZ & SK

Prečo som v SYNERGIE?

Od svojho prvého pohovoru v SYNERGIE, pred viac ako 10 rokmi, sa stretávam s profesionálnym a na druhej strane otvoreným a ľudským prístupom mojich kolegov v SYNERGIE. Keďže som prirodzene zvedavá a baví ma nielen zlepšovať veci okolo mňa ale aj pracovať na sebe, som vďačná za každú výzvu, ktorú som počas svojej kariérnej cesty v SYNERGIE prekonala – a nebolo ich málo 🙂 Je skvelé pracovať v tíme, kde sa jeden na druhého viete spoľahnúť, pomôcť si alebo sa inšpirovať.

Momentálne je mojim „hnacím motorom“ príležitosť spojiť svoje skúsenosti s IT recruitmentom, marketingom a projektovým manažmentom a spolu so svojim tímom posúvať veci vpred a zlepšovať zážitok nielen našich kandidátov, ale aj klientov a členov tímu.

Čo robím, keď nerobím

Čítam 🙂 a to všade, kde je to len trošku možné. Preto mám svoju čítačku kníh vždy v kabelke alebo ma s ňou stretnete vo vlaku na trase Bratislava – Praha. Veľmi rada cestujem, hlavne za dobrým jedlom a vínom v spoločnosti manžela a Luny, nášho Španielskeho vodného psa, ktorý je nevyčerpateľnou studnicou energie. Ak teda potrebujete poradiť, kam ísť za gurmánskym zážitkom alebo čo si najbližšie prečítať, ste na dobrej adrese.