Barbara Kotlárová

Barbara Ostrochovská

Customer Experience Manager CZ & SK

Krátko z mojej minulosti

Študovala som informačné a knižničné vedy so zameraním na manažment a marketing a popri štúdiu získavala pracovné skúsenosti najskôr v reklamnej agentúre a od roku 2008 v SYNERGIE. Viac ako 3 roky som ako konzultantka pre IT a telekomunikácie hľadala developerov, analytikov a projektových manažérov pre našich klientov.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Mojou misiou je zabezpečiť maximálnu spokojnosť kandidátov a klientov s našimi službami, a to nielen na Slovensku ale aj v Českej republike. To zahŕňa veľmi širokú oblasť od marketingu, nastavenia interných procesov až po prepojenie rôznych IT systémov. Preto každý moj deň vyzerá inak 🙂 Ráno brainstormujeme o kreatívnych náborových kampaniach, dohodneme sa na prioritách v rámci marketingu, poobede koordinujem tím autorov pri písaní článkov na náš blog. A k večeru si ešte zavolám s dodávateľom nášho IT systému, aby sme navhli nové funkcionality, ktoré uľahčia prácu mojim kolegom. Aby som v tom všetkom mala poriadok, mojim najlepším priateľom je aplikácia Asana, klasický diár a ako doping šálka kávy.

Prečo ma baví pracovať v SYNERGIE?

Okrem skvelého tímu si cením najmä priestor na realizáciu svojich nápadov. Na súčasnej pozícii dokážem prepojiť skúsenosť s recruitmentom a marketingové myslenie, a tak posúvať náš tím dopredu. Zároveň na networkovacích akciách mám príležitosť stretávať sa so zaujímavými ľuďmi z rôznych oblastí biznisu, čo mi prináša ďalšiu inšpiráciu pre moju prácu.

Čo robím, keď nerobím?

Čítam 🙂 a to všade, kde je to len možné, čo mi umožňuje moja čítačka elektronických kníh, ktorú mám vždy v kabelke alebo v kufri na ceste Bratislava – Praha. Rada cestujem, hlavne za dobrým jedlom a vínom. Ak by som si mala vybrať, kde by som chcela niekedy žiť, bolo by to určite Toskánsko.