Filip Labanc

Marketing Specialist

Krátko z mojej minulosti

Vždy som chcel byť požiarnikom. Byť skutočným hrdinom, ktorý zachraňuje ľudí. Napokon som sa dal na štúdium všeobecnej psychológie, ktorá mi do života dala veľmi veľa. Zobral som si z nej však iba to dobré a štúdium som napokon nedokončil. Bolo tu niečo iné. Už dlhšie som sa venoval grafickému dizajnu, ktorý bol pre mňa vstupnou bránou do sveta marketingu. Práve on učaroval môjmu srdcu a hneď som vedel, že to je to čo chcem v živote robiť. A teraz? Nie som hrdinom, robím však to čo ma baví.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Môj pracovný deň je vždy iný. Nemám žiadny rituál. Svoj deň väčšinou prebudím prehliadnutím rôznych metrík a štatistík a spísaním si potrebných úloh. Otvorím si svoj kalendár, kde si prehliadnem meetingy, ktoré ma čakajú a urobím si hodinový plán dňa s úlohami. Väčšinu dňa popri plnení úloh dostávam rôzne nápady, ktoré rád realizujem.

Prečo ma baví pracovať v SYNERGIE?

Mojim najväčším potešením je, že do svojej práce môžem vkladať kúsok seba. Svoje nápady, svoj štýl a pohľad na vec. Rád robím odvážne kroky a verím, že moja práca dodá Synergie niečo iné, čo to vám neprezradím. V neposlednom rade je to sledovanie trendov a inšpirácie z úspešných svetových kampaní.

Keď nepracujem…

Športujem, športujem, športujem a neustále sa chcem vzdelávať a posúvať. Šport je niečo, čo potrebujem k svojmu životu. Najčastejšie behávam a bicyklujem, ale nepohrdnem žiadnou aktivitou. Keď zrovna nešportujem, tak sa venujem kresleniu, písaniu a kreatívnym činnostiam.