Lucia Slováková

Konzultant

Krátko z mojej minulosti

Vyštudovala som psychológiu na Univerzite Komenského v BA a Ekonomicko-správní fakultu na Masarykovej Univerzite v Brne. Z pracovného hľadiska som si už skúsila rolu školskej psychologičky, office manažérky a recruiterky. Tiež som 12 rokov hrala na klavíri.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Každý deň iný príbeh, každý týždeň iná pozícia, každý mesiac nový klient. Nikdy nerobím dva krát to isté. Neustále posúvam vlastné hranice vo výkone a komunikácií. Navyše pri ľudoch človek si ničím nemôže byť istý a preto sa stretávam s rôznymi vtipnými i poučnými situáciami.

Čo ma baví na mojej práci?

Office zdieľam s milými a inšpirujúcimi kolegami od ktorých sa neustále učím takisto ako od kandidátov. Fascinujú ma životné príbehy, ktoré sa od kandidátov často dozvedám. Pomáhať ľudom budovať kariéru a nájsť vysnenú pozíciu ma nesmierne napĺňa, a keď to môžem robiť v tak príjemnom, otvorenom a dynamickom prostredí, veľmi ma to motivuje.

A keď nepracujem…

Svoj voľný čas trávim s dcérou Alžbetkou, s ktorou plávame, tancujeme, kreslíme a zbožňujeme rozprávku „autá“ a „lietadlá“. Taktiež sa rada realizujem pri organizovaní rôznych „chatovíc“ alebo zahraničných kulinárskych večerov s mojimi kamarátmi.