Marcela Mešková

Konzultant

Krátko z mojej minulosti

Už koncom základnej školy som vedela, že chcem pracovať s ľuďmi, určitým spôsobom im pomáhať. A keďze som bola pre všetkých vždy bútľavou vŕbou, rozhodla som sa pre psychológiu. Vzhľadom k širšiemu uplatneniu som si zvolila aplikovanú psychologickú disciplínu – sociálnu a pracovnú psychológiu. Už počas štúdia som si vyskúšala pestrú prácu v personálke. Preto som sa po ukončení magisterského štúdia rozhodla práve pre túto prácu.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Hneď, ako prídem do práce, naštartujem notebook, prinesiem si k sebe pohár vody a pustím sa do práce. Odpíšem na všetky emaily, spracujem reakcie na inzerciu a púšťam sa do intenzívneho hľadania vhodných kandidátov na rôzne pozície. Pracujem či už s internou databázou, profesiou, alebo linkedinom. Poobede chytím telefón a kandidátov postupne obvolám. Každý deň sa snažím dosiahnuť nejaký výsledok, aby som mohla spokojná odísť domov.

Prečo ma baví pracovať v SYNERGIE?

Určite je to pestrosť, či už pracovných úloh, ktoré vykonávam, pracovných pozícií, ktoré obsadzujem, alebo kandidátov, s ktorými komunikujem. Mnohokrát sú to pre mňa výzvy, ktoré ma však osobnostne, ale i profesijne posúvajú vpred.

Keď nepracujem…

…relaxujem. Snažím sa tráviť maximum času s mojou rodinou a priateľmi. Najradšej v prírode, na prechádzke, dobrej opekačke. A keďže rada tvorím, vo voľnom čase sa tiež venujem modelovaniu gélových nechtov či iným kreatívnym činnostiam.

Niečo naviac od Marcely

Počas mojej kariéry v SYNERGIE som prešla intenzívnym tréningom a vďaka mojej praxi v personájnej práci som pripravená vám pokytnúť kvalitný servis dvoch služieb: Kariérne poradenstvo a on-line Psychodiagnostiku. Neváhajte sa na mňa obrátiť!