Mária Miškeová

HR Business Partner CZ & SK

Krátko z mojej minulosti

Na vysokej škole som študovala odbor anglický jazyk. Nechcela som z neho vypadnúť, tak som sa zamestnala v medzinárodnej spoločnosti a denne spolupracovala s kolegami z takmer celého sveta. Čisto administratívna práca však nebola pre mňa a nakoniec ani taký „kolos“ zamestnávateľ.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Začínam veľkou šálkou čaju, pri ktorej si zhrniem priority dňa. Každý deň robím niečo iné, riešim obsadzovanie rôznych pozícii, stretávam ľudí so zaujímavými skúsenosťami a predstavami. Prácu opúšťam s uprataným stolom, aby som ho „zajtra“ znova mohla obložiť papiermi a to-do lístočkami.

Čo ma baví na mojej práci?

Moja práca je cenená, necítim sa len ako radový zamestnanec, ale môžem prispieť vlastnými nápadmi. Na druhej strane, ak sa mi niečo nepodarí, dostanem spätnú väzbu a viem tak lepšie napredovať.

A keď nepracujem…

V zime rada sledujem seriály a filmy, v lete kosím trávu a teším sa vždy, keď zaprší, lebo rastie rýchlejšie 🙂 Z času na čas oprášim nožničky a lepidlo, kreslím, vyfarbujem a urobím radosť sebe alebo blízkym nejakým vlastnoručne vyrobeným darčekom.

Čo o mne hovoria naši kandidáti?

  • Každé kolo bolo pre mňa ďalšou zaujímavou skúsenosťou, počas ktorej som mala možnosť uvedomiť si svoje silné i slabé stránky, ako i to, čo môžem ako kandidát ponúknuť. Celkovo som za túto skúsenosť veľmi vďačná.

  • Nech už je výsledok výberového procesu akýkoľvek, odniesol som si príjemnú skúsenosť vďaka konzultantke, slečne Miškeovej, a vďaka jej prístupu odporučím Vašu agentúru komukoľvek.