Mária Miškeová

HR Business Partner CZ & SK

Prečo som v SYNERGIE?

Výberový process v SYNERGIE bol ťažký, dal mi zabrať. O to viac som vedela, že kvalita, ktorú som cítila v každom kontakte s konzultantom, je v DNA celej spoločnosti.
Na trhu je dnes veľa agentúr ale SYNERGIE je len jedna. Sme neštandardne profesionálni. Ponúkame kvalitu a férovosť kandidátom aj klientom a hráme s otvorenými kartami, pretože nám záleží na spokojnosti našich partnerov. Pri tom všetkom s odhodlaním hľadáme riešenia a inovujeme.

Moje očakávania boli v SYNERGIE prekročené od prvého dňa, a preto som stále tu. Náš tím je autentický a úprimne ľudský. Každý z nás tvorí SYNERGIE, pretože nikto tu nie je len číslo. Sme vypočutí, podporovaní a dostávame spätnú väzbu. Vždy vieme, na čom sme. Toto vnímam v dnešnom svete ako veľkú vzácnosť.

Čo robím, keď nerobím

V zime rada sledujem seriály a filmy, čítam knihy a v lete kosím trávu a teším sa vždy, keď zaprší, lebo rastie rýchlejšie. Z času na čas oprášim nožničky a lepidlo, kreslím, vyfarbujem a urobím radosť sebe alebo blízkym nejakým vlastnoručne vyrobeným darčekom.

Čo o mne hovoria naši kandidáti?

  • Každé kolo bolo pre mňa ďalšou zaujímavou skúsenosťou, počas ktorej som mala možnosť uvedomiť si svoje silné i slabé stránky, ako i to, čo môžem ako kandidát ponúknuť. Celkovo som za túto skúsenosť veľmi vďačná.

  • Nech už je výsledok výberového procesu akýkoľvek, odniesol som si príjemnú skúsenosť vďaka konzultantke, slečne Miškeovej, a vďaka jej prístupu odporučím Vašu agentúru komukoľvek.