Mária Synaková

Konzultant

Krátko z mojej minulosti

Vyštudovala som odbor Európske štúdiá na Fakulte sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského. Po štúdiu som v jednej medzinárodnej spoločnosti vyhľadávala talenty na francúzskom trhu a neskôr som rok pôsobila ako dobrovoľníčka v Španielsku, kde som pracovala na vzdelávacích projektoch.

Ako vyzerá môj pracovný deň v SYNERGIE?

Vyhľadávam kandidátov pre pozície z oblasti financií, administratívy, obchodu a ľudských zdrojov, s ktorými si organizujem stretnutia. Vďaka týmto stretnutiami si odnášam zaujímavé informácie a tým získavam aktuálny prehľad o pracovnom trhu. Keďže som koordinátorkou pre medzinárodnú spoluprácu v rámci skupiny SYNERGIE, vyhľadávam aj profesionálov so záujmom pracovať v zahraničí. Komunikujem s kolegami z rôznych krajín Európy, ktorí nám naopak pomáhajú získať talenty pre našich klientov na Slovensku.

Čo ma baví na mojej práci?

Mám rada jej rôznorodosť, dynamickosť pracovného prostredia a kontakt so zaujímavými ľuďmi. Vďaka SYNERGIE sa zúčastňujem rôznych workshopov a aktivít, ktoré ma posúvajú vpred.

A keď nepracujem…

Vo voľnom čase sa venujem štúdiu cudzích jazykov – hovorím plynulo anglicky, francúzsky a španielsky a chcem sa zdokonaľovať v nemčine. V teplejších mesiacoch vyrážam na cyklotúry a rada skúšam rôzne druhy tanca.

Čo o mne hovoria kandidáti?

  • quotation-icon

    Bola som pravidelne informovaná o nasledujúcich krokoch vo výberovom procese a i keď som prácu cez Synergie zatiaľ nezískala, celkový dojem z pohovorov bol príjemný a správanie slečny považujem za vysoko profesionálne.

  • quotation-icon

    Pani Synaková bola veľmi sympatickým konzultantom. Pozitívne hodnotím najmä jej jasnú komunikáciu a prístup, ktorý bol na vysoko profesionálnej úrovni.