Martin Huba

Martin Huba

Managing Director

Prečo som v SYNERGIE?

SYNERGIE poznám ešte z čias školy, keď som sa uchádzal o stáž /internship cez Aiesec, vtedy som pred komisiou v priestoroch firmy na Michalskej 7 ako tretiak na výške vysvetľoval, prečo som vhodný kandidát do výmenného programu a praxe v indickej IT firme. V Indii som vďaka tomu strávil nezamenitelných 9 mesiacov a dnes mám vďaka tomu globálnu sieť priateľov naozaj z každého kúta zemegule.
Neskôr, keď som pred trinástimi rokmi ešte ako softvérový inžinier hľadal nové uplatnenie, zistil som, že okrem lásky k technológiám a inováciám mám veľmi širokú sieť kontaktov v obore a chuť poznať ako veci a firmy fungujú.
Slovo dalo slovo a mimo top značek v IT priemysle som v rámci maratónov pohovorov dostal ponuku zo SYNERGIE vytvoriť IT recruitment tím v Bratislave… Netradičná, ale veľmi lákavá výzva, najmä s odstupom času…

Čo robím, keď nerobím

Asi najjednoduchšie slovo, čo ma vystihuje, je kutil a experimentátor. Nielen technologické hračky, 3D tlač či Arduino, ale i lustry z vínových fliaš či korkové dekorácie. Mám rád dobré jedlo a rád relaxujem pri varení, ak ste ešte nejedli sous vide praženicu, či roastbeef, tak to rád napravím.

Čo o mne hovoria naši kandidáti?

  • Po dlhom čase príjemný dojem z personálnej agentúry. Pán Huba mi napísal veľmi dobré odporúčanie, na základe ktorého som zaujal.

  • Poukázal na nedostatky, ktoré mi môžu robiť problém pri hľadaní si nového zamestnania. V mojom prípade slabšia angličtina, o čom síce viem, no počuť to od odborníka, to človeka ešte viac naštartuje a namotivuje na štúdium jazyka.