Peter Lazový

Senior Consultant

Prečo som v SYNERGIE?

Mám za sebou 7-ročnú kariéru na pozícii HR konzultanta a ďalšie roky v projektovom manažmente. Ako konzultant som sa venoval obsadzovaniu pozícii pre rôzne obchodné spoločnosti a segmentom bankovníctva a farmácie.  Pre SYNERGIE som sa rozhodol, pretože som vnímal dlhoročný progres tejto spoločnosti a chcel som k nemu prispieť.

Od prvých momentov v SYNERGIE, až dodnes je mi jasné, že ide o modernú firmu, kde vás manažéri podporia v prinášaní nápadov a zlepšovaní procesov, kde bojujeme ako team a nie ako vlci-samotári, a kde máme neustálu možnosť prejaviť iniciatívu a samostatnosť.  Vďaka vtipným kolegom, aj celkovému neformálnemu nastaveniu firmy je v SYNERGIE vždy skvelá nálada a rozhodne sa tu človek nenudí. Pokiaľ ide o kandidátov a klientov, všetko sa deje efektívne, v maximálnej rýchlosti, diskrétnosti a 100% profesionalite.

Čo robím, keď nerobím

Som originál Bratislavčan a milujem mesto, ale najlepšie si oddýchnem v prírode a na horskom bicykli. Mám rád divokú prírodu, mäso a veľké chrobáky (nie na tanieri 😉).  A tiež neviem žiť bez kvalitnej hudby, hrám na gitare a učím sa na bicie.