cross
https://www.synergie.sk/content/uploads/2020/03/foto_onas_synergie_web_smal-450x450.jpg

Čo poskytuje SYNERGIE

Personálne-poradenská agentúra SYNERGIE  je pripravená splniť vaše komplexné personálne potreby pre prevádzky priemyslu a služieb, aj pre odborné a manažérske profily na Slovensku, v Českej Republike aj v ďalších krajinách.

Služby Agentúrneho zamestnávania a Plynulého náboru pre priemysel a služby poskytujeme pod značkou SYNERGIE.

Služby Heaudhuntingu (Executive Search) či Priameho vyhľadavania kandidátov pre obsadenie pozíc vrcholových či líniových manažérov, samostatných odborníkov, senior špecialistov zastreší naša nová značka S&you – SYNERGIE. 

Naša nabídka dočasného aj permanentného zamestnávania je spojené s radom užitočných doplnkových služieb, ako Outplacement, Outsourcing HR služeb, RPO – Recruitment Proces Outsourcing, Master Vendor a ďalšie. 

 

Naša odbornosť

Naši konzultanti a koordinátori oboch divízií sa rozvíjajú svoj potenciál nielen v HR znalostiach, ale vzdelávajú sa aj v odbornosti klientov.

Koordinátori SYNERGIE získávajú znalosti v oblastiach Industry, Maloobchod&Služby, Centrá sdielaných služieb.

Konzultanti S&you pracujú v štyroch odborných týmoch: Industry, IT&Telco, Financie a Sales&Marketing. 

Máte tak garanciu toho, že hovoríte s odborníkom, ktorý dokonale pozná váš trh a ktorý bude schopný vybrať kandidátov, čo najviac zodpovedajúcich vašim očakávaniam.

Naše lokality

Poskytneme vám rovnaký štandard služieb na lokálnej úrovni, kdekoľvek na Slovensku sa nachádzate. Naše pobočky v Prahe a Brně rozširujú našu posobnosť v rámci jednej organizačnej štruktúry aj do Českej Republiky. 

Prostredníctvom našej unikátnej služby Global Cross Sourcing zastrešíme vaše mezinárodné projekty. 

https://www.synergie.sk/content/uploads/2020/03/SYNRGIE-Global-cross-sourcing-box-450x450.png