Nový web synergie.sk: Čo všetko sme pre vás vylepšili?

Už viac ako 3 roky píšeme blog, na ktorom okrem iných tém rozoberáme aj najnovšie HR trendy. Okrem noviniek v HR však sledujeme aj aktuálne trendy v online, do ktorých naša predošlá webstránka už dlhšie nezapadala. Nelenili sme a začali sme pracovať na úplne novej webstránke, ktorá  by mala byť prehľadnejšia pre nielen ľudí, ktorí si hľadajú prácu, ale aj pre klientov. Po niekoľkých mesiacoch usilovnej práce je nový web od júla 2015 online. Ako sa vydaril?

Responzívne synergie.sk

 

Nová sekcia pre spoločnosti

V prvom rade sme mysleli na našich súčasných i nových klientov. Sekciu o službách, ktoré poskytujeme, sme kompletne prerobili. Informácie sú prehľadnejšie a pri každej službe nájdete kontaktný formulár pre rýchlu objednávku cenovej ponuky.

Pri našich službách nenájdete nič nehovoriace všeobecné popisy. Pri väčšine z nich uvádzame aj prípadovú štúdiu (case study), ktorá na konkrétnom projekte bližšie opisuje, ako sme pri danej službe postupovali.

Recruitment case study – Manažérska pozícia pre IT spoločnosť

Zadaním bolo obsadenie top manažérskej pozície pre medzinárodnú softvérovú spoločnosť. Na tomto projekte pracovala naša senior konzultantka, ktorá počas prvého týždňa identifikovala 40 relevantných profilov kandidátov z rôznych zdrojov, prevažne však našej internej databázy. Na základe osobných pohovorov do 2 týždňov od zadania prezentovala 5 kandidátov, ktorí spĺňali požiadavky nášho klienta. Selekcia prebiehala na báze kompetenčných pohovorov s dôrazom na manažérske zručnosti kandidátov.

Pozíciu sa nám podarilo úspešne obsadiť v krátkom čase, keďže klient si vybral z prezentovaných kandidátov. Aktívne sme vstupovali aj do procesu dohadovania pracovných podmienok, kedy sme tlmočili očakávania kandidáta smerom ku klientovi, čo viedlo k úspešnej dohode a spokojnosti oboch strán.

Viac info o službe Recruitment

Executive search case study – Budovanie oddelenia Retailu

Naším zadaním bola podpora pri budovaní oddelenia Retailu pre výrobno-obchodnú spoločnosť, ktorá vo svojom segmente patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. Výzvou bolo identifikovať skúsených ľudí z trhu, ktorí sa budú vedieť stotožniť s novo-definovanou retailovou stratégiou a budú participovať na zavádzaní tejto stratégie do praxe.

Zamerali sme sa na oslovenie skúsených manažérov zo Slovenska ale aj zahraničia. Podarilo sa nám obsadiť 10 rôznych pozícií v rámci retailového tímu kombináciou metód recruitmentu a executive search (podľa náročnosti pozície). Išlo o manažérske pozície ako Head of Retail, Retail Commercial & Marketing Manager ako aj pozície špecialistov Customer Excellence Specialist, Shop merchandiser.

Viac info o službe Executive search

Jednoduchšie vyhľadávanie v pracovných ponukách

Vytvorili sme úplne nový filter, ktorý prehľadáva ponuku našich pracovných ponúk podľa zadaných kritérií. Vyhľadávanie je obmedzené na kľúčové slová (napr. IT, administratíva) a lokalitu, aby bolo čo najmenej komplikované pre návštevníkov našej stránky. Mysleli sme aj na uchádzačov, ktorí si nevybrali z našej ponuky. Akonáhle sa objavia pre nich zaujímavé pracovné ponuky, informujeme ich mailom (viac info o tejto službe v nasledujúcom odstavci).

Vyhľadávanie v pracovných ponukách

Zaujímavé pracovné ponuky priamo do mailovej schránky

Ponuka pracovných ponúk, na ktorých pracujeme je obmedzená a nie každý uchádzač si vyberie. V takom prípade ponúkame záujemcovi alternatívu – vyplní jednoduchý formulár, vyberie si sektory, ktoré ho najviac zaujímajú a aspoň raz mesačne mu pošleme výber zaujímavých a aktuálnych pracovných ponúk priamo na jeho mail. Každý uchádzač dostane len tie ponuky, ktoré ho zaujímajú. Tešíme sa veľkému záujmu uchádzačov o túto službu, keďže počet odberateľov prudko stúpa a každý newsletter si otvorí približne 60% z nich.
Newsletter s pracovnými ponukami

Sme responzívni

Približne 25% návštevníkov našej webstránky prichádza cez mobil alebo tablet. Nová synergie.sk sa plne prispôsobí akémukoľvek zariadeniu, aby bol zážitok z jej používania čo najlepší.

… a mnoho ďalších zmien

Lepšie raz vidieť ako 100-krát počuť. Prezrite si našu novú webstránku a presvedčte sa, že vylepšení je omnoho viac.

Prejsť na synergie.sk