Accounting / Controlling manager

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Účtovníctvo a finančné služby
  • Level pozície: TOP manažment
  • Plat: od 2500€ mesačne ( plat závisí od individuálnych schopností kandidáta )

Náplň práce

Hľadáme skúseného finančného odborníka, ktorý ma prehľad v celkovej štruktúre financií. Nová pozícia v spoločnosti má zaručiť efektívne financovanie všetkých zložiek firmy. Ak máte ambíciu nastaviť tieto procesy, byť hlavou toku financií a vašou ďalšou víziou je stať sa CFO, túto možnosť ponúkame v medzinárodnej dopravnej spoločnosti.

Náplň práce:

  • participácia pri nastavení procesov fungovania samostatného centra pre koordináciu a pomoc pre ostatné pobočky po celom svete
  • vedenie účtovnej a kontrolingovej agendy
  • analýza problémov
  • implementácia zmien
  • pomoc pri nastavení finančných procesov od A po Z
  • neskôr riadenie efektívneho financovania všetkých aktivít spoločnosti
  • neskôr ako vedúca postava finančného prostredia - zodpovednosť za celý finančný chod spoločnosti
  • aktívna spolupráca a komunikácia s ostatnými pobočkami

Ponúkané podmienky

  • možnosť byť pri budovaní celkového procesu financií v novootvorenej entite spoločnosti
  • medzinárodné prostredie
  • stabilná spoločnosť
  • firemné vozidlo
  • finančné bonusy

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • minimálne 5 rokov skúseností v oblasti financií, auditu na manažérskej pozícii ( ideálne skúsenosť z firiem veľkej 4)
  • všeobecný prehľad vo svete financií ( dane, cash flow, kontroling, účtovníctvo... )
  • aktívna znalosť anglického jazyka - C1
  • manažérske a rozhodovanie schopnosti
  • ambícia a chuť stať sa ústrednou osobou riadenia financií v novootvorenej entite medzinárodnej firmy
  • ochota byť v plnom nasadení

Charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť zameraná na prepravu a logistiku. V súčasnom období vytvára na Slovensku novú entittu, ktorá bude mať na starosti spojenie procesov všetkých ostatných pobočiek.Bude to centralizované centrum pre podporu celosvetovej siete.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.