Business Systems and Applications Administrator

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: od 1300€ brutto/ mesiac

Náplň práce

Máš skúsenosť s Java aplikačnými servermi, ako je JBoss, WebLogic a ďalšie? Práve hľadáme šikovného aplikačného administrátora, ktorý sa bude podielať na zabezpečovaní a podporovaní interných procesov, ktoré sú zamerané na externých klientov. Pokiaľ chceš práve ty prinášať istotu v práci pre svojich kolegov, neváhaj a daj nám o sebe vedieť.

Tvojou úlohou bude:

  • Postarať sa o nepretržitý chod pridelených aplikácií
  • Správa Java aplikačných serverov (Weblogic, JBoss, Tomcat)
  • Backup a release manažment
  • Spolupráca na nových projektoch z pohľadu aplikačnej administrácie

Ponúkané podmienky

  • Flexibilná pracovná doba
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Expertný kolektív a priestor pre rast
  • Práca pre poprednú medzinárodnú spoločnosť so silným menom a kvalitnými referenciami

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • Skúsenosti s Java aplikačnými servermi ako sú JBoss a WebLogic
  • Skúsenosť s document management systémami a dohľadovými systémami
  • Skúsenosť s integračnými platformami
  • Znalosť PL/SQL na úrovni debuggovania kódu je výhodou

Charakteristika klienta

Telekomunikačný líder, ktorý je opakovaným držiteľom ocenení top zamestnávateľa na národnej aj globálnej úrovni.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.