Chceš rakúsky plat a nenáročnú prácu ? Pracuj ako operátor dispečingu a zarábaj do 2300€ v čistom

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Viedeň
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Výroba a priemysel
  • Level pozície: Asistent
  • Plat: od 1900€

Náplň práce

Pre náško rakúskeho klienta, ktorý pôsobí v potravinárskom priemysle hľadáme operátorov dispečingu. Ak chceš čistú a manuálne nenáročnú prácu so skvelým zárobkom 2000-2300€ v čistom mesačne, neváhaj ma kontaktovať.

  • kontrola výrobného procesu
  • rozpoznávanie odchýlok vo výrobnom procese
  • hlásenie závad a chýb vo výrobnom procese
  • riešenie chybových hlášok výrobného procesu
  • odoberanie vzoriek a spolupráca s výrobným oddelením

Ponúkané podmienky

  • 25 dní dovolenky
  • garantovaný 13 a 14 plat
  • možnosť kariérneho postupu
  • práca v čistom a pokojnom prostredí
  • práca na rakúsku zmluvu

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • angličtina na komunikatívnej úrovni
  • vlastné auto - výkon práce Pischelsdorf
  • schopnosť pohotovo riešiť problémy
  • práca v nepretržitej prevádzke
  • technické vzdelanie

Charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním cukrovej repy.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.