Chceš sa posunúť ďalej v audite? Hľadáme senior audítora

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Účtovníctvo a finančné služby
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: min. od 1800€

Náplň práce

Baví ťa audit a chceš sa posunúť na vyššiu úroveň? Teraz máš možnosť stať sa senior audítorom a viesť svoj vlastný auditorský tím. Hľadáme skúseného audítora pre významnú medzinárodnú poradenskú spoločnosť. Plat min. od 1800 eur btt (závisí od skúsenosti) + odmeny a rôzne benefity.

Tvojími úlohami bude:

  • audit finančných výkazov podľa medzinárodných štandardov ISA pre klientov rôzneho zamerania
  • vedenie auditu u klienta, zabezpečovanie efektívnej komunikácie s klientom
  • vedenie, mentoring a kontrola auditorského tímu (junior audítorov)
  • account management
  • indetifikovanie príležitosti na zlepšenie výkonu

Ponúkané podmienky

  • zaujímavý plat, odmeny a balíček benefitov
  • rôznorodá práca (audit u klientov)
  • jazykové a odborné kurzy
  • pohodový, mladý a dynamický tím v príjemnom prostredí
  • možnosť profesijného rastu

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 3 roky praxe v audite
  • znalosť štandardov ISA
  • ovládanie podvojného účtovníctva
  • aktívny Aj (min. mierne pokročilý)
  • flexibilita
  • leadership
  • proklientsky orientovaný prístup

Charakteristika klienta

Naším klientom je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti auditu, účtovníctva, daňových a poradenských služieb. Na Slovenku pôsobí už od roku 2000 pričom zastúpenie má v 73 krajinách.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.