fbpx
cross

Máte záujem o prácu v sklade, ale nemáte skúsenosti? Pripojte sa do tímu a pracujte ako balič/balička len na 1 zmenu

Číslo ponuky 83919

Lokalita: Bratislavský kraj, Pezinok

Typ: plný úväzok

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Asistent

Plat: 700 € + 50 € dochádzkový bonus

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
421917359208
mardiakova@synergie.sk

Popis

Hľadáme baličov a baličky pre prosperujúcu logistickú spoločnosť vo Svätom Júri. Ide o fyzicku nenáročnú prácu na jednu zmenu od pondelka do piatku (8:00 - 16:30). Možnosť privyrobenia si aj počas víkendov! Priamo pri sklade sa nachádza autobusová zastávka a v pešej dostupnosti je aj vlaková stanica.

Vaša náplň práce bude pozostávať z nasledovných úkonov:

  • práca s tovarom
  • príjem, triedenie a príprava tovaru
  • vychystávanie a balenie zásielok
  • kompletizácia zásielok pre jednotlivé e-shopy
  • práca so skenerom

Benefity

  • jedna pracovná zmena v klasickom pracovnom čase,
  • dochádzkový bonus (50 Eur),
  • možnosť privyrobiť si cez víkendy,
  • ponúkame týždenné zálohy,
  • stravné lístky,
  • pracovný odev + oblečenie navyše (mikina, tričká,...atď.)
  • výborne dostupná lokalita
  • možnosť kariérneho rastu,
  • budovanie nového kolektívu.

Požiadavky

Od Vás sa bude požadovať:

  • chuť pracovať
  • dobrá nálada

O firme

Logistická spoločnosť s unikátnou službou fulfillment, outsourcing skladovania a odosielania balíkov pre firmy (eshopy, výrobcovia).