fbpx
cross

Hľadáme CNC frézara s nástupom do kmeňa firmy

Číslo ponuky 77488

Lokalita: Bratislavský kraj, Malacky

Typ: Array

Sektor: Výroba a priemysel

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 1100 - 1300 € , možnosť zvýšenia v závislosti od skúseností

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
421917359208
mardiakova@synergie.sk

Popis

Hľadáte si v tomto období stabilnú prácu s výborným zárobkom ? Ponúkame Vám prácu CNC frézara v Malackách s plne zabezpečeným stravovaním na pracovisku. Pracovná doba je rozdelená do zmien, pri platových podmienkach je možnosť dohody podľa skúseností kandidáta

Vašou náplňou práce bude:

  • frézovanie na CNC frézach v kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie
  • čítania výkresov a meranie súčiastok pri stroji
  • práca s 3 osou alebo 5 osou frézou
  • nastavenie a obsluhovanie CNC fréz v systéme Heidenhain

Benefity

  • zaujímavé platové ohodnotenie: 1100 - 1300 € , možnosť dohody podľa skúseností kandidáta
  • výkonnostné prémie
  • 13 plat
  • zabezpečené stravovanie na pracovisku
  • práca na tri zmeny
  • časová flexibilita
  • firemné benefity

Požiadavky

  • znalosť systému Heidenhain
  • skúsenosti s obsluhovaním CNC fréz (3 osá alebo 5 osá fréza)
  • prax v kusovej výrobe výhodou

O firme

Spoločnosť so sídlom v Rakúsku a na Slovensku, zaoberajúca sa vývojom a výrobou automatizácie a hydraulických lisov na pracovanie elastomérov. Taktiež je celosvetový líder v technológiách spracovania elastomérov s 230 zamestnancami po celom svete.