fbpx
cross

Hľadáme expedienta do prevádzky v Bratislave

Číslo ponuky 84189

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Výroba a priemysel

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 820€

Kontaktná osoba:

Natália Škvrndová
421918840760
skvrndova@synergie.sk

Popis

Ak hľadáte prácu v stabilnej firme s dlhoročnou praxou, máme pre Vás ponuku expedienta v chladenom sklade. Mesačná mzda je 820 € + príplatky a bonusy. Práca sa vykonáva v Bratislave. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:

  • príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
  • manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie
  • nakladanie vozidiel diaľkovej prepravy
  • hygienicko – sanitačné práce v priestoroch pracoviska a vonkajších priestoroch
  • starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia

Benefity

  • stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
  • mesačné prémie do 29%
  • špeciálny príplatok za prácu v chladnom prostredí
  • 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
  • pravidelné zvyšovanie základnej mzdy podľa platnej KZ
  • stravné lístky nad rámec zákona

Požiadavky

  • ochota pracovať na zmeny (striedanie 8 a 12 - hodinových zmien)
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • skúsenosti s prácou v sklade alebo FMCG výhodou
  • ochota pracovať v chladnom prostredí (5°C) – špeciálny príplatok nad rámec ZP
  • potravinársky preukaz je podmienkou

O firme

Náš klient pôsobí v oblasti potravinárskeho priemyslu.