Hľadáme mzdárku do mladého tímu

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Účtovníctvo a finančné služby
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: od 1500 eur btt

Náplň práce

Vyznáš sa kompletne v agende mzdového účtovníctva a vieš samostatne spracovávať mzdy? Trúfaš si robiť mzdy zamestnancom jedného z najväčších svetových obchodných reťazcov? Hľadáme skúsenú mzdárku pre účtovno - poradenskú spoločnosť.

Tvojími úlohami bude:

  • kompletné spracovanie miezd pre veľkého klienta (800-900 zamestnancov)
  • vedenie personálnej agendy spojenej so vznikom, priebehom a skončením pracovného pomeru
  • komunikácia so sociálnou a zdravotnými poisťovňami, štatistickým úradom a pod.
  • komunikácia s klientom a so zamestnancami klienta na dennej báze
  • spracovanie výkazov a reportov podľa požiadaviek klienta
  • sledovanie aktuálnej legislatívy

Ponúkané podmienky

  • samostatnosť, možnosť organizácie si práce a pracovného času
  • flexibilita, možnosť prípadnej práce z domu
  • 13. a 14. plat
  • gastrokarta bez zrážok zo mzdy
  • zaujímavé firemné akcie
  • mladý tím, príjemná atmosféra, otvorená komunikácia s manažmentom

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 3-4 roky na pozícii mzdovej účtovníčky
  • skúsenosti s komunikáciou s poisťovňami
  • znalosť personálnej agendy
  • dobré komunikačné schopnosti

Charakteristika klienta

Naším klientom je účtovnícka spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexným finančným servisom - vedenie účtovníctva, spracovanie miezd, finančný controlling a poradenstvo.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.